Ajánló: Szalai Evelin Eb-ezüstérmes online fitneszben

-
  20.06.29 17:52 Sport

Június 20. és 28. között rendezték meg az első testépítő és fitnesz e-Európa-bajnokságot. Szalai Evelin – legjobb magyarként – a második helyet szerezte meg a fitmodell-kategóriában.

3 kapcsolódó hír

A vásárhelyi Acsai Vivien bronzérmet szerzett a Taekwondo EB-n

Vásárhely24
-
  20.06.29 13:57 Sport

A magasövesek után újabb online Európa Bajnokságot hirdetett az Európai Taekwondo szövetség. Hazánkból 12 versenyző indult, ennek több mint felét a Máté Taekwondo lelkes jelentkezői tették ki. Büszke lehet magára Vivien és a Máté egyesület is.

Acsai Vivien bronzérmes lett az Eb-n, új versenyruhát is kap ajándékba

Hódpress
-
  20.06.30 07:56 Sport

Acsai Vivien bronzérmes lett az online poomsae taekwondo Európa-bajnokságon - csupán 83 századdal maradt el a győztes eredménytől. A hazai szövetség egy hivatalos versenyruhával ajándékozza meg a vásárhelyi versenyzőt.