Ő lett az Exatlon Hungary női győztese

Promotions
-
  20.05.29 22:33 Bulvár

A május 29-i adásban Pap Dorci és Busa Gabi csapott össze a Döntőben, és utóbbi lett végül a 2020-as Exatlon Hungary női győztese.

9 kapcsolódó hír

Elképesztő küzdelem, könnyek és öröm: íme az Exatlon női döntőjének nyertese

Femcafe
-
  20.05.29 22:03 Bulvár

Iszonyú szoros volt a verseny, Dorci és Gabi kőkeményen megküzdöttek a dicsőségért!

Ő lett az Exatlon női győztese

NLC
-
  20.05.30 06:46 Bulvár

Az élményeken túl 15 millió forinttal lett gazdagabb Busa Gabriella, az Exatlon nő versenyének győztese.

Megvan az Exatlon női győztese

Propeller
-
  20.05.30 08:14 Bulvár

Az élményeken túl 15 millió forinttal lett gazdagabb Busa Gabriella, az Exatlon nő versenyének győztese. A 108 napos maratoni küzdelem után megérdemelten állhatott a dobogó felsőfokára Busa Gabriella, aki megnyerte az Exatlon Hungary második évadának női versenyét. A rendőr százados kick-boxos fölényes győzelmet aratott Pap…

Exatlon Hungary – Kihirdették a női győztest, a nyíregyházi Pap Dorci második lett

Nyíregyháza
-
  20.05.29 22:45 Belföld

Rengetegen szurkoltak a nyíregyházi fiatal lányért, Pap Dorciért az elmúlt időszakban, aki végül az Exatlon Hungary női összecsapásának második helyezettje lett.

Teljesen újjáéledhet a járvány után a világbajnok kick-boxos Busa Andrea

Monokli
-
  20.05.29 23:10 Boksz

Testvére, Busa Gabriella nyerte az Exatlon Hungary versenyt.

Gabi nyerte az Exatlon döntőjét, a Dorcit nem kedvelők nagy örömére

Borsod24
-
  20.05.30 17:43 Bulvár

Dr. Busa Gabriella személyisége az internetes szavazások és hozzászólások alapján jóval több néző szívét nyerte el, mint az utóbbi hetekben a Bogival szemben komoly (és sikeres) pszichológiai háborút indító Pap Dorci. A döntőben aztán a Gabinak szorítók örülhettek, a kick-box-világbajnok rendőrnő könnyedén ütötte ki vetélytársát. Az…

Itt a bajnok! Busa Gabriella nyerte a 15 milliót az Exatlon női versenyében

Indirekt
-
  20.05.29 21:57 Színes

A 31 éves, rendőr nyomozóként dolgozó dr. Busa Gabriella nyerte az Exatlon Hungary női versenyét. A cím mellé 15 millió forint is jár. A háromszoros kick-boksz világbajnok sportoló a Bajnokok csapatát erősítette, és az első pillanattól kezdve ott volt a dominikai helyszínen, vagyis csaknem öt hónapot töltött el ott. Hat női társat „fogyasztott el”,

Mindenki erre várt: Ő az Exatlon Hungary legjobb női versenyzője

Ripost
-
  20.05.29 22:05 Bulvár

A fináléban Busa Gabriella és Pap Dorci mérte össze az erejét.

Exatlon: Egymás gyengéit keresi Gabi és Dorka

BorsOnline
-
  20.05.29 09:00 Baleset-bűnügy

Közel fél éve érkezett A Dominikai Köztársaságba az Exatlon játékába Busa Gabriella a Bajnokok, míg Pap Dorci a Kihívók csapatával. Végül ők bizonyultak a legerősebb női játékosoknak, így péntek este megküzdhetnek a nôi gyôztesnek járó tizenötmillió forintos fődíjért.