Fucsovics és Stollár jutott a vasárnapi döntőbe

Eurosport
-
  20.05.23 18:27 Sport

Másodikként Fucsovics Márton és Stollár Fanny jutott a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjébe.

9 kapcsolódó hír

Budapest Kupa: Fucsovicsék kikaptak a döntőben

Propeller
-
  20.05.24 15:22 Sport

Marozsán Fábián és Jani Réka legyőzte Fucsovics Mártont és Stollár Fannyt a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjében. A koronavírus-járvány miatt zárt kapus óbudai tornán elsőként a 30 Fed Kupa-meccsnél tartó Jani Réka fordulatos mérkőzésen, kavargó szélviharban 3:4, 4:1, 4:2-re verte a szintén válogatott Stollárt. A folytatásban a…

Budapest Kupa – Fucsovicsék kikaptak a döntőben

Vásárhely24
-
  20.05.24 19:26 Belföld

Marozsán Fábián és Jani Réka legyőzte Fucsovics Mártont és Stollár Fannyt a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjében.

Tenisz: Próbáltam megtalálni a motivációt, de ma nem sikerült

-
  20.05.24 18:35 Sport

Miután Jani Réka és Marozsán Fábián is megnyerte a saját egyesét Stollár Fanny és Fucsovics Márton ellen, már a vegyes páros előtt eldőlt, hogy az előzetesen az esélyesek között nem emlegetett duó győz a fővárosi viadalon. Fucsovics nem találta a motivációt, ez is vezetett a vereségéhez – többek között erről is beszélt az NSO Tv stábjának.

Fucsovicsnak öt hét kell a csúcsformához

-
  20.05.24 16:44 Sport

Jelenleg negyven százalékosnak érzi a teljesítményét.

Fucsovics Márton: öt hét kellene a csúcsformához

Sportkatlan
-
  20.05.24 16:22 Sport

Fucsovics Mártonnak öt hétre lenne szüksége a csúcsforma eléréséhez, ha folytatódik a koronavírus-járvány miatt szünetelő teniszidény.     “Jelenleg körülbelül egy negyven százalékos Fucsovics Marcit láthatott a közönség, tudok ennél sokkal jobban is játszani” – mondta az MTI-nek a Budapest Kupa döntője után, amelyet Stollár…

Fucsovics és Stollár is döntős a Budapest Kupán

-
  20.05.23 20:42 Sport

A fináléban a Marozsán Fábián, Jani Réka kettőssel találkoznak.

Teol
-
  20.05.24 18:03 Sport

Heti négyszer teniszezek két-három órát, és két-három kondiedzésem van – árulta el a világranglista 84. helyezettje.