A magyar futballidény 70 napos, koronavírus miatti kényszerszünetét követő első tétmérkőzésén a Ferencváros és a Debrecen csapott össze.

8 kapcsolódó hír

Sigér duplájával fordított a Ferencváros a Debrecen ellen

-
  20.05.23 18:12 Sport

A címvédő és listavezető Ferencváros hazai pályán 2-1-re legyőzte a Debrecen csapatát a labdarúgó NB I első fordulójából elhalasztott, és szombaton pótolt mérkőzésén; a koronavírus-járvány miatti 70 napos kényszerszünet után ez volt az első tétmérkőzés Magyarországon.

A Bayern nagyon elverte a Frankfurtot

Sportkatlan
-
  20.05.23 21:32 Foci

A címvédő és listavezető Bayern München 5-2-re nyert hazai pályán az Eintracht Frankfurt ellen a német labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján. A bajor csapat a második félidő első percében már 3-0-ra is vezetett, ám a frankfurtiak az osztrák Martin Hinteregger duplájával három perc alatt egy gólra csökkentették hátrányukat.…

Újra tétmérkőzéseket tartanak

Veol
-
  20.05.22 19:02 Sport

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőivel és egy elhalasztott NB I-es mérkőzés pótlásával indul a hétvégén a futball­élet hazánkban.

amikor a Loki 3–1-re vezetett, de a Fradi ünnepelt aranyat

-
  20.05.23 08:13 Foci

Ismét bajnoki mérkőzésre kerül sor a hétvégén a magyar labdarúgó NB I-ben – az idény a koronavírus-járvány okozta megszakítás után a Ferencváros–DVSC rangadóval indul újra. Archívumunkban 25 évet lapozunk vissza, a két csapat ekkor látványos, gólgazdag találkozót játszott egymással – a végén bajnokavatással.

Ferencvárosi győzelemmel tért vissza az NB I

Népszava
-
  20.05.23 18:23 Sport

Sigér duplájával fordított az együttes a Debrecen elleni mérkőzésen. A lelátó székeit fényképes „drukkerek” foglalták el.

Gyönyörű góllal vezetett a Loki a Ferencváros otthonában

Debreceni Nap
-
  20.05.23 14:27 Sport

Bódi Ádám bombagóllal köszönt be Dibusz Dénes kapujába, ezzel szerzett vezetést a Loki a 13. percben a tavaly augusztusról elhalasztott FTC-DVSC mérkőzésen. A debreceniek öröme a 21. percig tartott, ekkor Sigér Dávid hét méterről vágta a léc alá a labdát – 1-1. Majd a 42. percben ismét betalált, így már a Fradi vezet 2-1-re. Íme

Bombagólokkal és Fradi-győzelemmel tért vissza az NB I.

-
  20.05.23 17:47 Foci

1-0-ról fordított az FTC Sigér Dávid bombagóljaival.

NB I: Hátrányból fordított a Fradi a bombagólok meccsén

-
  20.05.23 03:47 Foci

Bódi góljára még az első játékrészben kétszer válaszolt Sigér Dávid, így a Ferencváros otthon tartotta a három pontot az elhalasztott találkozón.