Nb I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

-
  20.02.23 10:19 Foci

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

2 kapcsolódó hír

A Mezőkövesd 3-0-ra győzte le a bajnokot: 181 nap után kapott ki a Fradi az Nb I-ben

-
  20.02.23 19:05 Foci

Mintegy fél év, 181 nap után kapott ki ismét a Ferencváros a labdarúgó-NB I-ben. Az augusztusi, Puskás Akadémiától elszenvedett 4-1-es vereség után szombaton egy közvetlen rivális, a szezonban a várakozáson felül teljesítő Mezőkövesd verte 3-0-ra a listavezetőt. Kuttor Attila (49) együttese 23 perc alatt szerzett találataival már az első félidőben

NB I: Fradi-verőkkel van tele a forduló válogatottja - itt a csapat

-
  20.02.24 03:47 Foci

Négy mezőkövesdi játékos és Kuttor Attila vezetőedző is bekerült az NB I hétvégi fordulójának válogatottjába honlapunknál a Ferencváros elleni magabiztos győzelem után.