Nagyot küzdött, de nem jutott a döntőbe Balázs Attila Rióban

Háromórás meccsen, két rövidítés után kapott ki a magyar teniszező.

Megint félbeszakadt Balázs Attila meccse

24
-
  20.02.23 09:36 Sport

A magyar teniszező a negyeddöntője után az elődöntőt is esőszünettel játssza le.

Magyar tamburmajor a riói karneválon

Magyar Nemzet
-
  20.02.22 20:23 Sport

Balázs Attila megállíthatatlanul menetel a Rio de Janeiróban zajló 1,9 millió dollár összdíjazású Atp 500-as tenisztornán: 2:6, 6:4, 6:2-re legyőzte a spanyol Pedro Martínezt is.

Balázs Attila óriási fordítás után elődöntős a riói tenisztornán

-
  20.02.22 19:42 Sport

A magyar teniszezőnek tett jót az esőszünet, a szombatra halasztott meccsen 6:2 2:2-ről fordított.

Balázs Attila elődöntős

Magyar Szó
-
  20.02.22 21:24 Határtalan

Balázs Attila három szettben legyőzte a spanyol Pedro Martínezt a Rio de Janeiróban zajló, 1,9 millió dollár (576 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

Eső miatt félbeszakadt Balázs Attila riói negyeddöntője

-
  20.02.22 07:37 Sport

A magyar teniszezőnek fordítania kell a folytatásban.

Eső miatt félbeszakadt Balázs Attila elődöntője a riói tenisztornán

-
  20.02.23 09:03 Sport

Magyar idő szerint vasárnap 17 órakor folytatják a felek a mérkőzést.

Eső miatt félbeszakadt Balázs Attila elődöntője Rióban

Népszava
-
  20.02.23 08:39 Sport

A magyar játékos szombaton a 128. helyen álló olasz Gianluca Magerrel találkozott.

Tovább folytatódik a riói csoda! Balázs Attila elődöntős

-
  20.02.22 19:53 Sport

Ezúttal egy spanyol ellenfelet győzött le három játszmában.

Riói tenisztorna: Balázs Attila mentelése az elődöntőig tartott

Dehir
-
  20.02.23 19:14 Megyei

Rio de Janeiro - A debreceni Davis Kupa-mérkőzésre készülő versenyző remekelt az 1,9 millió dolláros viadalon, s a világrangsor 78. helyére lépett előre.

Riói tenisztorna – Eső miatt félbeszakadt Balázs Attila elődöntője

Sportkatlan
-
  20.02.23 08:57 Sport

Eső miatt félbeszakadt Balázs Attila elődöntője a Rio de Janeiróban zajló, 1,9 millió dollár (576 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.        A selejtezőből szerencsés vesztesként főtáblára kerülő magyar játékos – aki a jövő héttől karriercsúccsal a top 100-ban lesz a világranglistán – szombaton a 128. helyen álló…

Így jutott be Balázs Attila a riói torna elődöntőjébe

Hosszabbítás
-
  20.02.22 20:03 Sport

A magyar játékos három szettben legyőzte a spanyol Pedro Martínezt a Rio de Janeiróban zajló, salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz: Balázs A. visszavágott Martíneznek, elődöntős Rióban!

-
  20.02.22 19:33 Sport

Balázs Attila káprázatos teljesítménnyel rukkolt ki az eső miatt helyi idő szerint pénteken félbeszakított Rio de Janeiró-i ATP 500-as tenisztorna negyeddöntőjében az argentin Pedro Martínez ellen, miután 2:6, 2:2-es állásról szombaton mindössze négy játékot engedélyezett a világranglistán 133. helyen álló ellenfelének, és a második játszmát 6: