49 gólt dobtak a győri kézisek az NB I.-ben

Majdnem összejött az ötven gól a Győrnek.

Női kézilabda NB I – Majdnem összejött az ötven gól a Győrnek

Sportkatlan
-
  20.02.15 19:56 Kézilabda

A Győr fölényesen nyert saját csarnokában az Alba Fehérvár ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A címvédő hazaiak egy híján ötven gólt dobtak. MTK BUDAPEST–ÉRD 40-35 (22-16)Budapest, Elektromos Sportcsarnok, játékvezetők: Felhő, Öcsi.MTK: Győri, Suba (kapusok), Dakos 7, Dávid-Azari 7, Fekete, Ferenczi, Gerháth, Juhász,…

Majdnem összejött az ötven gól

Győr Plusz
-
  20.02.15 18:51 Sport

A címvédő hazaiak egy híján ötven gólt dobtak. Eredmény: Győri Audi Eto Kc-Alba Fehérvár Kc 49-23 (25-11) 1. félidőLeynaud kezdett a kapunkban, a félpályánál pedig a Puhalák, Amorim, Oftedal, Brattset, Kurtovic és Knedlikova sor sorakozott fel a kezdéshez.A mérkőzés első találata nem sokáig váratott magára, első támadásunkból…

Női kézilabda Nb I – Audi Eto – Alba Fehérvár 49-23

Kisalföld
-
  20.02.15 17:46 Megyei

Egy híján ötven gólig jutott az Audi ETO az Alba Fehérvár ellen. A győriek kapuját a második félidő nagy részében Grimsbö védte, aki hosszú kihagyás után tért vissza.