A Siófoknak simább meccse volt Kisvárdán.

Miután az élmezőny csapatai közül az Érdet verte, a Siófoktól pedig kikapott a Dunaújvárosi Kohász Ka Nb I-es kézilabda csapata, az Ftc-Rail Cargo Hungáriát fogadta Szekszárdon a K&H Liga soros fordulójában.

Egy góllal kikapott a DVSC a Váctól

Debreceni Nap
-
  20.02.15 16:34 Sport

A Vác egygólos győzelmet aratott Debrecenben a női kézilabda NB I szombati játéknapján. Eredmény: DVSC Schaeffler-Váci NKSE 29-30 (13-15)

Idegenben nyert a Ferencváros

Duol
-
  20.02.14 21:39 Sport

Az FTC keretéből Hornyák Dóra és Klivinyi Kinga hiányzott betegség miatt a Dunaújváros elleni, szekszárdi meccsen.

Női kézi Nb I: a szünet után magára talált a Fradi; biztosan nyert a Siófok

-
  20.02.14 20:00 Kézilabda

Az FTC-Rail Cargo Hungaria második félidei játékának köszönhetően biztosan nyert a Dunaújváros ellen a női kézilabda NB I-ben, ahogy a rivális Siófok is gond nélküli győzelmet aratott, a Balaton-parti csapat Kisvárdáról hozta el a két pontot.

NB I: A kiesőjelölttől is kikapott az Újpest, hármat vágott a Kövesd és a Puskás - eredmények, videók

-
  20.02.15 04:55 Foci

Az NB I 21. fordulójában elszenvedte első vereségét a DVSC edzőjeként Vitelki Zoltán, a Kövesd vitte el a három pontot a Nagyerdei Stadionból. A kiesés ellen harcoló ZTE hátrányból fordított az Újpest ellen, míg Lanzafame gólja győzelmet ért.

A Fradi és a Siófok is idegenben nyert

-
  20.02.14 21:14 Kézilabda

A zöld-fehérek a második félidőre pörögtek fel igazán.

Női kézilabda NB I – Idegenben nyert a Fradi és a Siófok

Sportkatlan
-
  20.02.14 20:49 Kézilabda

A Ferencváros és a Siófok is idegenben nyert a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.     Az FTC keretéből Hornyák Dóra és Klivinyi Kinga hiányzott betegség miatt a Dunaújváros elleni, szekszárdi meccsen. Az első félidőben a fővárosiak sokat hibáztak támadásban, és a védekezésük sem volt kellően hatékony, ezt kihasználva a…

A Fradi és a Siófok is idegenben nyert a női kézi NB I-ben

-
  20.02.14 20:33 Sport

A Dunaújváros az első félidőben tartotta a lépést a fővárosi csapattal.

Végül biztos Fradi-siker

Dunaújváros
-
  20.02.14 20:21 Megyei

Harminc percig remekül tartotta magát az FTC elleni bajnoki találkozón a DKKA csapata, ám a fordulás után pontosabb fővárosiak végül 30-24-es sikert arattak Szekszárdon.