Nemanja Nikolics, a Videoton/Mol Fehérvár Fc történetének egyik legjobb, legeredményesebb labdarúgója öt év után visszatért csapatához.

Bombagólokkal nyert rangadót a MOL Fehérvár

MOLcsapat
-
  20.02.08 20:50 Foci

A MOL Fehérvár FC - hátrányból fordítva - két távoli lövésből szerzett góllal 21 nyert a vendég Mezőkövesd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában.

A Fehérvár nyerte a „rangadót”

Népszava
-
  20.02.09 13:56 Sport

Alig több mint kétezer néző volt kíváncsi a labdarúgó NB I hétvégi fordulójában a második és harmadik helyezett egymás elleni mérkőzésére.

Három gól a rangadón, üldözi a Fradit a Fehérvár

Ripost
-
  20.02.08 19:50 Sport

Öt mérkőzést játszottak szombaton a labdarúgó NB I 20. fordulójában.

Labdarúgó NB I – Két távoli lövéssel verte a Fehérvár a Mezőkövesdet

Sportkatlan
-
  20.02.08 19:22 Foci

A MOL Fehérvár FC – hátrányból fordítva – két távoli lövésből szerzett góllal 2-1 nyert a vendég Mezőkövesd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában. OTP Bank Liga, 20. forduló: MOL Fehérvár FC – Mezőkövesd Zsóry FC 2-1 (2-1) Mol Aréna Sóstó, 2716 néző, v.: SolymosiGólszerző: Hodzic (18.), Houri (37.), illetve Berecz (16.)Sárga lap:

Két távoli lövéssel verte a Fehérvár a Mezőkövesdet

Teol
-
  20.02.08 19:11 Sport

A fehérváriak hátrányból fordítottak, 2-1 lett a vége.

Nikolics Nemanja is pályára lépett a Mezőkövesdet legyőző Vidiben

Feol
-
  20.02.08 19:10 Sport

„Hatpontos” összecsapáson fogadta a második helyen álló Mol Fehérvár Fc a harmadik Mezőkövesd Zsóry Fc-t az Otp Bank Liga labdarúgó Nb I 20. fordulójában.

Nikolics bemutatkozott, bombagóllal nyert a Fehérvár

-
  20.02.08 19:17 Foci

Két távoli lövéssel verte a Fehérvár a Mezőkövesdet.

Megverte a Fehérvár a Mezőkövesdet

Boon
-
  20.02.08 19:13 Sport

A MOL Fehérvár FC, hátrányból fordítva, két távoli lövésből szerzett góllal 2-1 nyert a vendég Mezőkövesd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 20. fordulójában.

Nb I: egy percig vezető Kövesd, a Fehérvár Houri bombájával nyert

-
  20.02.08 18:53 Foci

A labdarúgó NB I 20. fordulójának rangadóján a második helyen álló Mol Fehérvár FC 2–1-re legyőzte a harmadik helyen álló Mezőkövesdet, így öt pontra növelte előnyét vele szemben.

NB I,: MOL Fehérvár FC - Mezőkövesd - közvetítés

-
  20.02.08 02:45 Foci

A 20. forduló egyik rangadóján a második helyezett Vidi a harmadik Mezőkövesdet fogadja. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a mérkőzés legfontosabb pillanatait!