Négy gólt kapva esett ki a Real Madrid a Király-kupából

Promotions
-
 20.02.06 21:21Foci

Nem várt könnyű mérkőzés a Real Madridra a Real Sociedad ellen, de amilyen forgatókönyv szerint zajlott a találkozó, azt senki sem várta.

13 kapcsolódó hír

A Real Madrid után a Barcelona is kiesett a Spanyol Kupából

ATV
-
 20.02.07 07:01Sport

Az FC Barcelona kiesett a labdarúgó spanyol Király Kupa negyeddöntőjében, miután csütörtök este 1-0-ra kikapott az Athletic Bilbao otthonában.

Hiába szerzett gólt a 93. percben a Real Madrid, kiesett a kupából

Player
-
 20.02.07 07:45Sport

Hétgólos őrület után a Real Madrid kiesett a Király-kupából a negyeddöntőben.

Óriási égés a Real Madrid és a Barcelona előadásában

-
 20.02.07 06:12Sport

2003 óta nem fordult elő, hogy egyik nagy sincs a legjobb négy között a spanyol Király Kupában.

A Manchester City ingyen is megszerezheti Messit

Magyar Hírlap
-
 20.02.07 00:07Sport

Labdarúgás. A spanyol lapok szerint az argentin szupersztár nagyon jól érzi magát a Barcelonában, az angolok ellenben úgy tudják, a nyáron csak rajta múlik majd, hogy marad-e

Hivatalos kezdőcsapatok: Real Madrid – Real Sociedad

Madridom
-
 20.02.06 17:51Foci

A Real Madrid ma este a Spanyol Kupa negyedöntőjében a Real Sociedad csapatát fogadja a Bernabéuban (19:00, TV: Sport2). A...

Hatalmas meglepetések a Király kupában

-
 20.02.06 23:16Foci

A Real Madrid után a Barcelona is kiesett.

Spanyol Király Kupa - A Real Madrid után a Barcelona is kiesett

-
 20.02.07 07:05Határtalan

A hazaiaknak mindössze két lövése találta el a kaput, ám a másodikból, Inaki Williams 93. perces fejeséből megszületett a győztes gól. Az elődöntő sorsolását pénteken rendezik, az első meccseket jövő szerdán, a visszavágókat március 4-én játsszák. A fináléra április 18-án kerül sor Sevillában. Legutóbb 2003-ban fordult elő, hogy a…

Későn jött a feltámadás, kiesett a Real Madrid a Spanyol Kupából

-
 20.02.06 21:08Foci

A Real Sociedad 4-3-ra verte a hazai pályán játszó és nagyot hajrázó Madridot. ami nincs a négy között.

Király-kupa: Elképesztő meccsen búcsúzott a Real Madrid!

FociClub
-
 20.02.06 20:31Foci

Nagyot játszott a Sociedad a Bernabéuban....

Bombameglepetések: a Real Madrid, majd a Barcelona is kiesett a Spanyol Kupából

-
 20.02.06 09:21Foci

Mindkét spanyol sztárcsapat búcsúzott a Spanyol Kupa negyeddöntőjében. A Real Madridot a Real Sociedad, a Barcelonát az Athletic Bilbao ejtette ki. Eredmények.

Négyet kapott a Bernabéuban, búcsúzott a kupából a Real Madrid

-
 20.02.06 21:04Sport

Hétgólos meccsen maradt alul a a Real Sociedad ellen királyi gárda.

Meglepetés a Király-kupában, hazai pályán esett ki a Real Madrid!

-
 20.02.06 18:50Foci

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében a Real Sociedad nagy meglepetésre 4–3-ra nyert a Real Madrid otthonában, így bejutott a sorozat legjobb négy csapata közé.