Férfi vízilabda BL - Az OSC nyerte a magyar rangadót

-
  20.02.04 20:03 Sport

Az újbudaiak egy pontra megközelítették a második helyen álló zöld-fehéreket és óriási lépést tettek a nyolcas döntőbe jutás felé.

7 kapcsolódó hír

A koncentráltabb OSC idegenben vette el a BL-címvédő FTC szezonbeli veretlenségét

Hosszabbítás
-
  20.02.05 08:02 Vizes sport

A két legjobb magyar csapat Bajnokok Ligája-mérkőzését a vendég újbudaiak nyerték.

Férfi kosárlabda BL – Litvániai vereséggel búcsúzott a Falco

Sportkatlan
-
  20.02.04 22:15 Kosárlabda

A már kiesett Szombathely nagy csata végén négy ponttal kikapott a litván Klaipeda vendégeként kedden a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 14., utolsó fordulójában.  D csoport, 14. forduló:Klaipeda (litván) – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  87-83 (18-30, 27-10, 23-22, 19-21) A magyar csapat legjobb dobói: Perl…

Litvániában búcsúzik a BL-től a Falco KC

Vaol
-
  20.02.03 20:20 Sport

A kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó, 14. fordulójában a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a litván Neptunas Klaipeda vendégeként lép pályára kedden 20 órakor.

Az OSC nyerte a vízilabda BL magyar rangadóját

-
  20.02.04 20:34 Vízilabda

A Fradinak még így is maradt esélye a csoportgyőzelemre.

Férfi vízi Bl: az Osc Újbuda legyőzte a Ferencvárost a csoportkörben

-
  20.02.04 19:46 Vízilabda

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 8. fordulójában az A-Híd OSC Újbuda 11–8-ra legyőzte a Ferencvárost, s egy pontra megközelítette a tabellán.

Férfi vízi Bl: az Osc legyőzte az Ftc-t a csoportkörben

-

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 8. fordulójában az A-Híd OSC Újbuda 11–8-ra legyőzte a Ferencvárost, és egy pontra megközelítette a tabellán.

Remekeltek a kosaras lányok

Ajkai Szó
-
  20.02.04 15:37 Megyei

Felnőtt női NB1/B-s csapatunk a bajnokság 13. fordulójában a MAFC vendégeként lépett pályára a Lónyay