Hat mérkőzést rendeztek kedden este a Premier League-ben.

Hiába David Luiz kiállítása, nem tudott élni a Chelsea a lehetőséggel.

Premier League – Emberhátrányban mentett pontot az Arsenal

-
  20.01.22 07:22 Határtalan

A londoni rangadón David Luizt a 26. percben állította ki a bíró, ezt követen pedig a Chelsea Jorginho büntetőjével vezetést szerzett. A második félidő közepén Martinelli egyenlített, ám a hajrában Azpilicueta góljával ismét a hazaiak jutottak előnyhöz, az Arsenalnak viszont volt még válasza és Victor Bellerin találatával kiharcolta a döntetlent. P

Pl: a Chelsea óriási lehetőséget szalasztott el az Arsenal ellen

-
  20.01.21 23:17 Foci

Az angol labdarúgó Premier League 24. fordulójának kedd esti presztízsmérkőzésén a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Chelsea nem tudta legyőzni az Arsenalt: az „ágyúsok” mindkét lövéséből gól lett, így a vége 2–2!

Két lövésből két gól, pontot csent az Arsenal a Chelsea otthonából!

-
  20.01.21 21:10 Foci

Premier League: A Chelsea emberelőnyben se nyert a derbin, őrületes végjáték Liverpoolban