A vereség ellenére még él a remény

Magyar Nemzet
-
  20.01.21 22:24 Sport

A Svédország elleni 24-18-as vereség ellenére még ki lehet harcolni az olimpiai selejtezőn való részvételt. Ehhez szerda délután minimum egy pontot kell szerezni Portugália ellen.

16 kapcsolódó hír

Mikler bravúrjai ellenére kikaptak a magyar kézisek Malmőben

HVG
-
  20.01.21 22:05 Sport

A hajrában úszott el a meccs. Minden azért nincs veszve, még él az olimpiai esély.

A magyar védelemtől és a zrikától tart a klasszis

24
-
  20.01.21 09:40 Sport

A keddi középdöntős mérkőzésen a svéd válogatott úgy léphet pályára hazai közönség előtt, hogy nem juthat már elődöntőbe. A magyar válogatott viszont igen, ráadásul az olimpiai selejtezőtorna a tét.

Portugália - Magyarország: Szükség lesz Bánhidi góljaira (is)!

Fortuna Web
-
  20.01.22 11:20 Sport

A magyar csapat erejének a végét járja, de a portugálok ellen még szükség lenne a győzelemre. Az elődöntő még elérhető, ehhez nyerni kell, és szükséges egy kis norvég segítség is

Gulyás István: elfogytunk, a végére elfáradtunk

-
  20.01.22 19:44 Sport

A szövetségi kapitány egyszerre érez csalódottságot és boldogságot az után, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott a Portugáliával szembeni nyolcgólos vereség miatt a középdöntőt követően búcsúzott az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságtól.

Nyolcgólos vereség Portugáliától: elúszott az olimpiai selejtező

Veol
-
  20.01.22 18:05 Sport

A láthatóan fáradt, enervált magyar válogatott 34-26-os vereséget szenvedett Portugáliától, így elbúcsúzott az olimpiai kvalifikációtól.

Férfi kézilabda Eb: kikapott a svédektől a magyar válogatott, de nincs minden veszve

Maszol
-
  20.01.22 07:25 Határtalan

Továbbra is versenyben van az elődöntőbe kerülésért és az olimpiai selejtezőtornára jutásért.

Férfi kézi Eb: elődöntős, de csoportötödik is lehet Magyarország

-
  20.01.21 22:32 Kézilabda

A feladat egyértelmű: ha Magyarország pontot szerez Portugáliával szemben a férfi kézlabda Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, tavasszal jelenése lesz az olimpiai selejtezőn. Egy Portugália elleni vereséggel is életben maradhatnak az olimpiai remények, de ehhez Izland segítségére is szükségük lesz Mikler Rolandéknak.…

Elődöntőbe jutott az Eb-n a magyar férfi vízilabda-válogatott

-
  20.01.22 20:15 Sport

Märcz Tamás csapata legyőzte az oroszokat, a döntőbe jutásért Montenegró következik.

Franciaország sem jelentett gondot, sima meccsen jutott elődöntőbe a női vízilabda válogatott

Magyar Hang
-
  20.01.21 20:43 Sport

Az utolsó bő húsz percben gólt sem kapott a csapat, a vége 16-3. Csütörtökön Spanyolország ellen a döntőbe jutás, és az olimpiai kvóta a tét.

Szlovénia közelebb segítette a mieinket az olimpiai selejtezőhöz

-
  20.01.21 18:08 Sport

Egy svédek elleni győzelem az elődöntőbe jutást jelentheti a mieinknek.

20.01.21 22:13 Sport

A magyar férfi kézilabda-válogatott kikapott az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában, ennek ellenére továbbra is versenyben van az elődöntőbe kerülésért és az olimpiai selejtezőtornára jutásért.

Magyarország–Svédország 18-23

-
  20.01.21 20:21 Színes

Háromgólos svéd előnnyel indul a hajrá az Eb-csoportmeccsen. Mikler bravúrok sorozatával tartja életben a csapatot, de támadásban valahogy nem mennek be a helyzetek. Az olimpiai selejtező a tét, és közvetve az elődöntőbe jutás, is kövesse!

Vízilabda Európa-bajnokság: négy között a magyar férfiválogatott

Dehir
-
  20.01.22 20:30 Megyei

Budapest - Az olimpiai kvalifikációs kontinenstorna pénteki elődöntőjében Montenegró lesz csapatunk ellenfele.

Vereséget szenvedett Portugáliától a fáradt kézilabda-válogatott

Hosszabbítás
-
  20.01.22 17:19 Kézilabda

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34-26-ra kikapott Portugáliától.

Hat góllal kikapott a svédektől a magyar kézilabda-válogatott

Debreceni Nap
-
  20.01.21 21:48 Sport

A magyar férfi kézilabda-válogatott 24-18-ra kikapott Svédország csapatától az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában, kedden este Malmőben, ennek ellenére továbbra is versenyben van az elődöntőbe kerülésért, és az olimpiai selejtezőtornára jutásért. Gulyás István szövetségi kapitány együttese szerdán…