A magyar kéziválogatottnak a 3. hely is elég az olimpiai selejtezőbe jutáshoz.

Gulyás István csapatának elég egy pontot szereznie Portugália ellen, hogy áprilisban Tokióért játszhasson.

Férfi kézi Eb – Egyszerre csalódott és boldog a szövetségi kapitány – nyilatkozatok

Sportkatlan
-
  20.01.22 19:22 Kézilabda

Gulyás István szövetségi kapitány egyszerre érez csalódottságot és boldogságot az után, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott a Portugáliával szembeni nyolcgólos vereség miatt a középdöntőt követően búcsúzott az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságtól.     “Nem találok jobb szót: elfogytunk, a végére elfáradtunk. Szita Zoltán kiválásával…

Férfi kézi Eb: két meccsen egy pont elég az olimpiai selejtezőhöz

-
  20.01.21 20:07 Kézilabda

A keddi játéknap eredményeinek köszönhetően Magyarország kedvező helyzetből várhatja az utolsó két középdöntős mérkőzését a férfi kézilabda Európa-bajnokságon, legalábbis az olimpiai selejtezőtorna szempontjából. Ha Mikler Rolandék Svédország és Portugália ellen akár csak egy pontot szereznek, már biztos a helyük a legjobb hat…

Férfi kézi Eb: Kikapott Portugáliától és kiesett a magyar csapat

Behír
-
  20.01.22 18:11 Sport

A svédek elleni vereség után nem sikerült javítani Portugália ellen az Európa-bajnokság középdöntőjének záró mérkőzésén. A magyar válogatott nyolcgólos vereséget szenvedett, ami azt jelenti, hogy a 7-10. hely valamelyikén végez, az olimpiai selejtezőre pedig kevés esélye maradt.

Bartók Donát visszakerült a férfi kézilabda-válogatott keretébe

-
  20.01.22 11:04 Kézilabda

A Portugália elleni mérkőzés tétje az olimpiai selejtezőről és az Eb-elődöntő.

Férfi kézilabda Eb: vereség a svédektől, de még nem úszott el az olimpia

Dehir
-
  20.01.22 07:08 Megyei

Malmö - Szerdán pontot kell szerezni a portugálok elleni mérkőzésen az ötkarikás selejtezőtornára jutásért.

Újabb akadály, alig marad idejük a pihenésre a magyar kéziseknek

Ripost
-
  20.01.22 07:00 Sport

Ma, Portugália ellen zárja a középdöntőt a férfi kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott, amelynek szinte semmi ideje nem marad a pihenésre. Ez már a sokadik akadály, amit meg kell oldania az együttesnek.

Férfi kézi-Eb: nagy zakó a portugáloktól, összeomlott a magyar válogatott

Maszol
-
  20.01.22 16:20 Határtalan

Oda az elődöntő, de az olimpiai selejtezőre is már csak elméletileg van esély.

Portugália-Magyarország 32-26

-
  20.01.22 15:53 Színes

Nehéz helyzetben a magyar kézilabda-válogatott az utolsó Eb-középdöntős meccsén. Ha veszítünk, még az olimpiai selejtező is veszélybe kerülhet, fontos a gólkülönbség is. De még lehet fordítani. Kövesse percről percre