Magyarok győztek a klasszikus Dakar útvonalán zajló sivatagi ralin

HVG
-
  20.01.19 08:35 Autó-motor

Az Africa Eco Race elnevezésű tereprali-versenyen a Qualisport Racing győzött a kamionos kategóriában.

4 kapcsolódó hír

Világraszóló balatonfüredi győzelem született a Dakaron!

Veol
-
  20.01.19 20:00 Sport

Fazekas Károly pilóta vezetésével az elkelő második, illetve harmadik helyen értek célba január 18-án, szombaton a balatonfüredi Fazekas Motorsport képviselői egy 1400 lóerős versenykamionnal a kamionok között, illetve a kamionok és autósok mezőnyében, 6500 kilométeres nemzetközi küzdelmében az Africa Eco Race 2020 versenyen.

Dakar Rally finálé és Africa Race: 2020. január 17-e

Onroad
-
  20.01.18 09:41 Sport

Dakar Rally 2020 – 12. szakasz, finálé Szinte hihetetlen, de ebben az évben már 42. alkalommal rendezték meg a világ leghosszabb tereprali versenyét. Ami annak idején csak egy kalandos túrának indult, mára a világ egyik legérdekesebb sporteseményévé vált, ahol amatőrök és gyári csapatok küzdenek meg részben egymással, de leginkább a…

Africa Eco Race majdnem finálé: 2020. január 18-a

Onroad
-
  20.01.19 15:01 Sport

Africa Eco Race 2020 – 11. szakasz Mint minden évben, idén is az utolsó mauritániai szakasszal zárult le az Africa Eco Race időmérése, és ezzel minden kategóriában eldőltek a dobogós helyezések. Holnap ugyan még hátravan egy rövid 22 kilométeres tengerparti szakasz, de az már csak játék lesz a verseny végére, hogy a versenyzők kifújhassák a

Africa Race: Kovácsék nyerték a kamionosok versenyét, két magyar egység az összetett dobogón

Hosszabbítás
-
  20.01.19 11:33 Sport

"Fantasztikus érzés, hogy sikerült újra győzni, túlzás nélkül állítom, hogy ez a legnagyszerűbb pillanat a számomra” - nyilatkozta Kovács Miklós.