Hat nyeretlen bajnoki után győzött a Mallorca.

Hat nyeretlen bajnoki után győzött a Mallorca

A Valencia majdnem egy teljes félidőt emberhátrányban játszott.

La Liga - Hat nyeretlen bajnoki után győzött a Mallorca

-
  20.01.19 14:30 Határtalan

A házigazda együttes legutóbb november 11-én tudta begyűjteni mindhárom pontot a La Ligában, most azonban már az első félidő után háromgólos előnyben volt. A vendégek Daniel Parejo kiállítása miatt az utolsó 40 percben emberhátrányban játszottak. La Liga, 20. forduló: Real Mallorca-Valencia 4-1 (3-0) később: Real Betis-Real…

Vereséggel zárták az alapszakaszt a VSK Csíkszereda kosárlabdázói

Székelyhon
-
  20.01.18 21:15 Sport

Tizennégy ponttal maradt alul a CSM Focșani vendégeként szombaton este a VSK Csíkszereda férfi kosárlabdacsapata a Nemzeti Liga B csoportjának 14., az alapszakasz utolsó fordulójában.Már a mérkőzés elején komoly hátrányba kerültek a csíkiak, akik ezután sem tudtak felzárkózni, így a szünetben huszonnégy pont volt a házigazdák…

La Liga: sorozatban negyedszer ikszelt a Bilbao

-
  20.01.19 13:55 Foci

A kiesés elől menekülő Mallorca 4–1-re legyőzte a Valenciát a spanyol La Liga 20. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén. A Real Betis 3–0-ra verte meg a Real Sociedadot, az Espanyol október vége után nyert ismét.