Kár a macska–egér harcra hajazó első tíz percért

Magyar Nemzet
-
  20.01.18 12:45 Sport

A magyar válogatott elszenvedte első vereségét az Európa-bajnokságon, a továbbra is százszázalékos teljesítménnyel álló Norvégia 36-29-re győzött.

7 kapcsolódó hír

A lényeg, hogy a kiütést sikerült elkerülni Malmőben

Népszava
-
  20.01.17 20:29 Sport

A középdöntő első összecsapásán csak a kezdésig volt partiban az eddig remekelő magyar kézilabda-válogatott, az Eb-házigazda Norvégia simán győzött.

Hiába a szoros második félidő – nem sikerült behoznia a hátrányt a válogatottnak

Veol
-
  20.01.17 20:10 Sport

Az Európa-bajnokság egyik esélyesének tartott Norvégia szenzációs első félidei játékával gyorsan eldöntötte a Magyarország elleni első középdöntős találkozót. A magyar fiatalok a második játékrészben jól tartották magukat, ám ez kevés volt a győzelemhez.

Norvégia elsöpörte az eddig kiemelkedően játszó magyar csapatot

Magyar Hang
-
  20.01.17 20:26 Sport

Tíz perc alatt elintézték a magyar válogatottat Malmőben, a vége 36-29-es vereség. Tragédia nincs, vasárnap Szlovénia ellen lehet javítani.

Hősiesen küzdött a magyar válogatott a kézilabda-Eb esélyese ellen

-
  20.01.17 20:01 Sport

Vasárnap sorsdöntő meccs jön Szlovénia ellen.

Férfi kézilabda Eb: félénken játszott az eddig remeklő magyar válogatott

Dehir
-
  20.01.17 21:21 Megyei

Malmö - A magyaroknak a Norvégia elleni 29-36 volt az első vereségük. Vasárnap Szlovénia az újabb középdöntős ellenfél.

Férfi kézi Eb: Norvégia már túl nagy falatnak bizonyult

-
  20.01.17 19:47 Kézilabda

A magyar férfi kézilabda-válogatott elszenvedte első vereségét az osztrák, norvég, svéd közös rendezésű Európa-bajnokságon, miután a középdöntő első fordulójában hét góllal kikapott a végső győzelemre is esélyes Norvégiától. Már az első tíz perc végére hétgólos hátrányba kerültünk, de utána sikerült megfognunk a meccset, és a második…

Kijózanító vereség a középdöntő nyitányán

-
  20.01.17 19:45 Kézilabda

A magyar csapat borzasztóan kezdte a meccset, ami végzetesnek bizonyult Norvégia ellen.