Ez az a gól, ami minden Barca-szurkolónak fáj

Három helyett csak egy pontot szereztek a városi rangadón az Espanyol ellen.

5 kapcsolódó hír

La Liga: Maxi Gómez mattolta a volt újpestit, nyert a Valencia

-
  20.01.04 14:51 Foci

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójának első szombati mérkőzésén a Valencia otthon 1–0-ra legyőzte az Eibart.

Serie A: a Verona győzött a tíz emberrel játszó Spal ellen

-
  20.01.05 17:20 Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Verona 2–0-ra győzött a forduló előtt 19. helyen álló SPAL vendégeként, a hazaiak a 38. perctől, Nenad Tomovics kiállítását követően emberhátrányban játszottak.

Egygólos Atlético-siker

Hosszabbítás
-
  20.01.04 19:37 Foci

Az Atlético Madrid saját közönsége előtt 2-1-re nyert a Levante ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának szombati játéknapján.

Serie A - Vendégként nyert a Verona

-
  20.01.05 18:19 Határtalan

A vendégek a 14. percben gól-, majd a 39. percben emberelőnybe is kerültek, győzelmüket a 85. percben biztosították be második találatukkal. Serie A, 18. forduló: SPAL-Verona 0-2 (0-1) korábban: Brescia-Lazio 1-2 (1-1) később: Genoa-Sassuolo 18.00 AS Roma-Torino 20.45 hétfőn…

Ez aztán a meglepetés, a Fradit másolta a Barcelona

Ripost
-
  20.01.05 10:00 Sport

A Barcelona 2-2-es döntetlent játszott városi riválisa, az Espanyol otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.