Az utolsó nap eredményei

Demokrata
-
  19.12.15 08:53 Sport

Hosszú Katinka egy arany- és két ezüstérmet szerzett a Kaposváron redezett rövidpályás úszó országos bajnokság szombati zárónapján.

11 kapcsolódó hír

Bohus Richárd két országos csúcsot megdöntött

24.hu
-
  19.12.14 21:57 Sport

Hosszú Katinka három érmet is szerzett, Késely Ajna pedig éppen az ő országos csúcsát adta át a múltnak.

Tíz arany két ezüst Hosszú Katinka mérlege

-
  19.12.14 21:48 Sport

A verseny elején sorra dőltek az országos csúcsok, Bohus Richárd például húsz percen belül előbb a száz, majd az ötven hát rekordját is megjavította, míg a kettő között Késely Ajna 1500 gyorson úszta minden idők legjobbját. Hosszú Katinka aranytriplája ezúttal elmaradt.Az egyesületek pontversenyét a zárónapon négy elsőséget is begyűjtő Győri…

Elképesztő teljesítmény: Késely Ajna napi hat órát edz az érmekért

-
  19.12.14 13:00 Sport

Bizonyította Késely Ajna (18), hogy a világ élmezőnyéhez tartozik. A fiatal úszó egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokságot, 800 méter gyorson másodikként, 400-on pedig harmadikként végzett. Ez volt mindössze a második felnőtt-világeseménye, s az első, amelyet 25 méteres medencében rendeztek.

Hosszú Katinka előzte csak meg a vásárhelyi Ugrai Pannát!

Vásárhely24
-
  19.12.15 08:40 Sport

Az Országos Rövidpályás Bajnokság tegnap délutáni döntőjében a Hód-Úszó SE versenyzője ezüstérmes lett 100 méter pillangón, csak Hosszú Katinka előzte meg.

Hosszú Katinka brillírozott a rövidpályás ob-n is

MOLcsapat
-
  19.12.15 11:40 Vizes sport

Egészen az utolsó versenynapig tartotta a 3 szám-3 győzelem mutatót, de szombaton bebizonyosodott, amiben az eredményeket látva néha kételkedünk: Hosszú Katinka is emberből van.

19.12.15 11:11 Vizes sport

A békéscsabai születésű, jelenleg BVSC-ben versenyző Bohus Richárd húsz percen belül előbb a száz, majd az ötven hát rekordját is megjavította.

Bravúros ezüst Kaposvárról

Dunaújváros
-
  19.12.15 08:24 Megyei

Remek versenyzéssel szerzett ezüstérmet az úszók országos rövidpályás bajnokságán a Dunaferr SE versenyzője, Szöllősi Martin.

Csúcsokkal búcsúztak az úszók

Sonline
-
  19.12.14 22:01 Sport

A negyedik versenynap küzdelmeivel zárult a Kaposváron rendezett XVI. Rövidpályás Úszó Országos Bajnokság.

Rövidpályás úszó-ob: két döntős hellyel zártak a debreceniek

Dehir
-
  19.12.14 21:12 Megyei

Kaposvár - Hosszú Katinka négy nap alatt 12 számban indult, s tíz aranyat, valamint két ezüstérmet nyert.

Rp. úszó ob: Bohus két csúcsot döntött; Hosszú ezüstjei

-
  19.12.14 21:09 Vizes sport

Parádésan indult a kaposvári rövid pályás országos bajnokság záró napja, a verseny elején ugyanis sorra dőltek az országos csúcsok, Bohus Richárd például húsz percen belül előbb a száz, majd az ötven hát rekordját is megjavította, míg a kettő között Késely Ajna 1500 gyorson úszta minden idők legjobbját. Hosszú Katinka aranytriplája ezúttal…