Zágrábban győzött a Veszprém kézilabda-csapata

Propeller
-
  19.12.14 23:10 Sport

A Telekom Veszprém 26-23-ra nyert a PPD Zagreb otthonában szombaton a férfi kézilabda SEHA Ligában. A Veszprém ezzel nyolc győzelem és két vereséggel végzett a B csoport első helyén a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában. Eredmény (a sorozat honlapjáról): PPD Zagreb (horvát)-Telekom Veszprém 23-26 (13-13)

6 kapcsolódó hír

Csoportgyőztes a Veszprém a SEHA Ligában

24
-
  19.12.15 07:00 Sport

Nehezen, de behúzta az utolsó meccsét a magyar bajnok, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert.

Nyolc győzelemmel csoportelső a Veszprém

-
  19.12.15 09:42 Sport

A Telekom Veszprém 26-23-ra nyert a PPD Zagreb otthonában szombaton a férfi kézilabda SEHA Ligában.

A magyar bajnok a PPD Zagrebot fektette két vállra az év utolsó meccsén

Veol
-
  19.12.14 22:31 Sport

Győzelmével bebiztosította helyét a negyeddöntőben a Telekom Veszprém férfi kézilabda-együttese a SEHA-Ligában.

Seha-liga: győzelemmel zárta a Veszprém az alapszakaszt

-
  19.12.14 22:24 Kézilabda

Győzelemmel zárta a Telekom Veszprém a férfi kézilabda SEHA-liga alapszakaszát, és biztosan az élen zárja a B-csoport küzdelmeit, amivel továbbjutott a negyeddöntőbe.

Zágrábban győzött a Veszprém

Hosszabbítás
-
  19.12.14 21:42 Kézilabda

A Telekom Veszprém 26-23-ra nyert a PPD Zagreb otthonában szombaton a férfi kézilabda SEHA-ligában.