Női kéziseink nyolc góllal legyőzték Argentínát.

Hétfőn a franciákat kell megverni a 13. helyért.

Keserédes győzelem

Duol
-
  19.12.08 20:44 Sport

Miután utolsó másodperces góllal kikapott a románoktól és így nem jutott a középdöntőbe a magyar női kézilabda-válogatott a Japában rendezett kézilabda vb-n, vasárnap a 13-16. helyért először Argentína volt az ellenfél.

Bedarálták a románokat, könnyed magyar siker

Székelyhon
-
  19.12.08 10:10 Sport

A végjátékban állva hagyták az oroszok a világbajnokságon, az már eldőlt, a román női kézilabda-válogatott nem játszhat érmekért. Tomoriék a címvédővel harcolnak az alsóházban.

Női kézilabda-vb: magyar győzelem Argentína ellen

Dehir
-
  19.12.08 07:52 Megyei

Kumamoto - Hétfőn 10 órától a világ- és Európa-bajnok franciákkal a 13. helyért zárja a tornát a magyar válogatott.

Női kézi-vb: nyolc góllal legyőztük Argentínát

-
  19.12.08 05:58 Kézilabda

A magyar női kézilabda-válogatott 34–26-ra legyőzte Argentínát a Japánban zajló világbajnokság Elnök-kupájában, így hétfőn a címvédő Franciaországgal mérkőzhet meg a 13. helyért.