Kikapott a Szolnok a BL-ben

-
 19.12.03 21:20Sport

Három góllal kikapott a Szolnoki Dózsa Dubrovnikban, a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában.

3 kapcsolódó hír

Kikapott a Dózsa a Dubrovnik otthonában

Szoljon
-
 19.12.04 20:17Sport

A Bajnokok Ligájának 6. fordulójában, a Szolnoki Dózsa sokáig szoros meccset játszott a horvát Jug Dubrovnik otthonában.

Férfi vízi Bl: a Szolnok sokáig tartotta a lépést a Juggal, de kikapott

-
 19.12.03 20:17Vízilabda

A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a Szolnoki Dózsa sokáig szoros meccset játszott a horvát Jug Dubrovnik otthonában, de a harmadik negyed végére háromgólos hátrányba került, és ez döntőnek bizonyult.

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Kikapott Dubrovnikban a Szolnok

-
 19.12.03 20:46Határtalan

Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 6. forduló: Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa 14-11 (4-4, 4-3, 3-1, 3-3) a magyar csapat gólszerzői: Bátori 4, Szatmári, Dőry, Pijetlovic 2-2, Várnai 1 A magyar csapat szerzett vezetést, majd a hazai együttes fordított, de sokáig nem tudott meglépni: az első negyed döntetlennel, a második egygólos…