Rashford dupla: Mourinho kikapott előző csapatától

A Manchester United hazai pályán 2-1-re nyert a tavalyi BL döntős ellen

Pl: kényszerből balhátvéd lett, csereként győztes gólt rúgott

-
  19.12.03 22:25 Foci

Emberhátrányban is győzni tudott a Crystal Palace a Bournemouth ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 15. fordulójának nyitó fordulójában.

PL: fiatal angoljaival nyert a Chelsea, a Leicester verte a sereghajtót

FociClub
-
  19.12.04 21:29 Foci

Tammy Abraham betalált korábbi csapata ellen.

Premier League - Magabiztosan győzött a Manchester City

-
  19.12.04 07:05 Határtalan

A keddi második mérkőzésen a vendégek első két gólját Gabriel Jesus, a harmadikat Rodri, a negyediket pedig Riyad Mahrez szerezte. A hazaiak a 89. percben szépítettek Robbie Brady révén.     Premier League, 15. forduló: Burnley-Manchester City 1-4 (0-1) Korábban: Crystal Palace-Bournemouth 1-0 (0-0) Szerdán…

Ennek a Mourinho-vereségnek most örültek az Old Traffordon

-
  19.12.04 20:14 Foci

A Manchester United Marcus Rashford duplájával 2–1-re legyőzte a korábbi menedzsere, José Mourinho által irányított Tottenhamet a Premier League 15. fordulójának rangadóján. A Chelsea újra győzött, a Leicester City pedig a szokásosnak mondható Jamie Vardy-góllal szerezte meg a három pontot.

Az előző fordulós botlása után most magabiztosan győzött a Manchester City

Hosszabbítás
-
  19.12.03 22:15 Foci

A címvédő nagy fölényben játszott és magabiztosan győzte le idegenben a Burnleyt az angol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.