Premier League: A Manchester City nyerte a Chelsea elleni angol derbit

Mozgalmas kis meccsen húzta be a három pontot Guardiola csapata.

6 kapcsolódó hír

Pl: Száz százalék, hogy maradok – Guardiola

-
  19.11.23 10:52 Foci

A Manchester City hátránya már kilenc pont a listavezető Liverpool mögött a Premier League-ben, így a sajtóban felerősödtek a Pep Guardiola távozását firtató pletykák. A spanyol menedzser most a tőle megszokott intenzitással öntött tiszta vizet a pohárba a Chelsea elleni bajnokit megelőzően.

Hiába vezetett a Chelsea, a Manchester City nyerte a rangadót

-
  19.11.23 20:29 Foci

Guardiola csapata hátrányból fordított, és kilenc pontra csökkentette hátrányát a Liverpoolal szemben.

A Manchester City nyolc perc alatt megfordította a Chelsea elleni rangadót

Player
-
  19.11.24 07:26 Sport

És ezzel Guardiola csapata újra megelőzte a kékeket a Premier League-ben.

Hét perc alatt hármat lőtt az MU, de így is csak egy pontot szerzett

-
  19.11.24 19:38 Sport

Fordulatos meccset játszott a szárnyaló újonc otthonában a Manchester United.

Hatgólos őrület és MU-döntetlen a Premier League-ben

-
  19.11.24 05:27 Foci

2-0, majd 2-3 hét perc alatt, végül 3-3 a 91. percben: a Sheffield és a Manchester United óriási csatában osztozott meg a pontokon vasárnap, így a hazaiak hat, a vendégek pedig két meccs óta veretlenek a Premier League-ben. Az MU-ban egy 18, egy 19 és egy 22 éves játékos szerzett gólt.

Pl: 381 meccs – de Guardiolával most történt ilyen először!