Kiábrándító cardiffi valóság

Magyar Nemzet
-
  19.11.19 23:00 Sport

Marco Rossi erősen tartalékos csapata 2-0-ra kikapott Walestől Cardiffban, s mivel Szlovákia legyőzte Azerbajdzsánt, így az utolsó előtti, negyedik helyen fejezte be a kvalifikációs sorozatot.

12 kapcsolódó hír

Nem jött a bravúr, pótselejtezik az Eb-ért a válogatott

MOLcsapat
-
  19.11.19 23:08 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott kétgólos vereséget szenvedett Wales vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat utolsó, keddi játéknapján, így márciusban pótselejtezőre kényszerül.

Kovács István szerint Wales megérdemelten van ott az Eb-n

Feol
-
  19.11.20 21:20 Sport

Azzal, hogy nemzeti együttesünk kétgólos vereséget szenvedett Wales fővárosában, egyértelművé vált: egyenes ágon nem juthat ki a részben hazai rendezésű Európa-bajnokságra. A Vidi középpályása, Kovács István szerint jobb játék kellett volna a sikerhez.

EB 2020: Pótselejtezős a magyar válogatott az NL-ben - ők lehetnek az ellenfelek

-
  19.11.20 07:59 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott márciusban pótselejtezőre kényszerül, az ellenfél kilétére a november 22-i, délben kezdődő sorsoláson derül fény.

19.11.20 19:30 Sport

A magyar válogatott a walesi vereség (2-0) ellenére a Nemzetek Ligája pótselejtezőjéből még kijuthat a 2020-as Európa-bajnokságra, amelynek Budapest lesz az egyik házigazdája.

Sallai: öt pontos passzunk nem volt

Városi Kurír
-
  19.11.20 14:25 Sport

A magyar labdarúgó-válogatott kétgólos vereséget szenvedett Wales vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozat utolsó, keddi játéknapján, így márciusban pótselejtezőre kényszerül. Sok volt a pontatlan passz Nem kezdett olyan megilletődötten, vagy ijedten a magyar válogatott, mint Horvátországban, vagy négy napja a Puskás Aréna…

Wales nyert Cardiffban, a magyar válogatott a Nemzetek Ligájából juthat ki az Eb-re

-
  19.11.19 22:45 Foci

1-0-nál nagy magyar helyzet maradt ki, a második félidőben a hazaiak eldöntötték. A pótselejtező sorsolása pénteken lesz

Eb 2020, E-csoport: Wales kijutott, Szlovákia hiába nyert

-
  19.11.19 22:34 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott 2–0-s vereséget szenvedett Cardiffban Wales ellen a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A mieink így és Szlovákia Azerbajdzsán elleni győzelmével a negyedik helyen zártak az E-csoportban, azaz az automatikus kvalifikációról lemaradtak, de a pótselejtezőben még bízhatunk.

Vereséget szenvedett a férfi curling-válogatott

-
  19.11.19 15:10 Sport

A magyarok most két-két győzelemmel és vereséggel harmadikak saját csoportjukban, holtversenyben Spanyolországgal és Walesszel.

C. Ronaldo, Hazard és Kane álomtrióval támad a legújabb TOTW!

Esport 1
-
  19.11.20 16:02 Gaming

Véget értek az Európa-bajnoki selejtezők, és mint tudjuk Magyarország vereséget szenvedett Walestől. Ramsey duplája mellett még néhány másik mérkőzésen is láthattunk fantasztikus teljesítmény.