Csütörtökön négy válogatott jutott ki a 2020-as Eb-re

-
  19.11.14 23:05 Foci EB

Összesen már tíz ország nemzeti csapata biztosította helyét a jövő évi kontinenstornán.

8 kapcsolódó hír

Európa-bajnoki selejtezők: jövő keddig lezárulnak a csoportmérkőzések

Maszol
-
  19.11.13 12:52 Határtalan

Akkor jár le a csoportküzdelmek utolsó két köre.

Eb-selejtezők – Anglia, Franciaország és Csehország kijutott a kontinenstornára

-
  19.11.15 07:31 Határtalan

A történetük 1000. mérkőzésén szereplő angolok a Wembley Stadionban hamar eldöntötték a három pont sorsát a montenegróiak ellen: a 11. percben már vezettek, fél óra elteltével pedig négygólos előnyben voltak. A vége 7-0 lett. Az A csoport másik összecsapásán a csehek óriási hajrával győzték le a vendég koszovóiakat. A B csoportból az…

A magyar válogatott nem akar tartalékolni péntek este

Feol
-
  19.11.14 20:51 Sport

Négy nappal a cardiffi, sorsdöntő Eb-selejtező előtt a magyar labdarúgó-válogatott pénteken 19 órakor a világranglista 5. helyén álló, a 2018-as világbajnokságon negyeddöntős Uruguay elleni felkészülési mérkőzéssel avatja fel a Puskás Arénát.

Eb-selejtező: kihagyja a sorsdöntő meccset a válogatott alapembere

FociClub
-
  19.11.14 16:52 Foci

Érvágás! Meg kellett műteni, idén már nem játszhat...

Eb-selejtezők – Horvátország már döntetlennel is kijuthat

Közszolgálat
-
  19.11.15 05:33 Színes

Szombaton a végeredményt döntően befolyásoló mérkőzést rendeznek a magyar érdekeltségű Európa-bajnoki selejtezőcsoportban: a horvát labdarúgó-válogatott számára már a pontszerzés is ...

Anglia is kijutott az Eb-re, Ronaldo megint mesterhármast rúgott

-
  19.11.14 22:56 Foci

Southgate csapata hetet lőtt Montenegrónak az angolok 1000. meccsén, Harry Kane triplázott.

Eb 2020: jön az angol válogatott 1000. meccse – infografika

-
  19.11.14 08:10 Foci EB

Jeles dátumhoz érkezett az angol labdarúgó-válogatott. Csütörtökön története 1000. mérkőzését játssza, az ellenfél Eb-selejtezőn Montenegró lesz a Wembleyben.

Eb-selejtezők: Anglia története 1000. meccsén juthat tovább - itt a csütörtöki program

-
  19.11.14 06:32 Foci EB

Csütörtöktől jövő keddig rendezik a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők csoportküzdelmeinek utolsó két körét; eddig hat csapat biztosította be szereplését a 2020-as kontinensviadalon.