500 méteren Liu Shaolin Sándor is győzött Montrealban.

Óriási győzelmet aratott a férfi gyorskoriváltó

Liu Shaolin Sándor egyéniben is kitett magáért, legyőzte az eddig veretlen dél-koreait.

Magyar sikerek a gyorskorcsolyázó világkupán

OrientPress
-
  19.11.11 11:20 Életmód

Az olimpiai és Európa-bajnok férfi váltó és 500 méteren Liu Shaolin Sándor is győzött vasárnap a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának második, montreali állomásán.

Rp. gyorskori-vk: Liu Shaolin Sándor és a váltó is aranyérmes

-
  19.11.10 22:41 Sport

Liu Shaolin Sándor győzött 500 méteren a rövid pályás gyorskorcsolyázók montreali világkupaversenyén – olimpiai bajnokunk a kettes pályáról rajtolva a vk-sorozat két állomásának legjobbját, a dél-koreai Hvang Tae Heont is meg tudta előzni. A férfi váltó Dél-Koreával ezredre azonos idővel lett aranyérmes.

Aranyérmes a férfi váltó és Liu Shaolin Sándor a montreali világkupán

Vásárhely24
-
  19.11.11 13:49 Megyei

Az olimpiai és Európa-bajnok férfi váltó és 500 méteren Liu Shaolin Sándor is győzött vasárnap a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának második, montreali állomásán – olvasható a hirado.hu oldalán.

Győzött a férfi váltó és Liu Shaolin Sándor 500 méteren

Városi Kurír
-
  19.11.11 13:25 Sport

Az olimpiai és Európa-bajnok férfi váltó és 500 méteren Liu Shaolin Sándor is győzött vasárnap a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupa-sorozatának második, montreali állomásán. A váltóval olimpiai bajnok magyar sportoló a negyeddöntőben öccsével egy futamban szerepelt, de kilökték őt, így csak továbbjuttatással lépett elődöntőbe, míg Liu…

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Győzött a magyar férfi váltó és Liu Shaolin 500 méteren

-
  19.11.11 09:19 Határtalan

A váltóval olimpiai bajnok magyar sportoló a negyeddöntőben öccsével egy futamban szerepelt, de kilökték őt, így csak továbbjuttatással lépett elődöntőbe, míg Liu Shaoang egyike volt a szabálytalanság miatt kizárt riválisoknak. A következő körben Liu Shaolin a legrosszabb külső pályáról rajtolhatott, mégis sikerült feljönnie a második, finálét érő

Világkupát nyert a magyar váltó és Liu Shaolin Sándor Montrealban

-
  19.11.11 07:17 Sport

Célfotó döntött a magyar csapat javára Montrealban.

Taroltak a magyar gyorskorcsolyázók vasárnap

Bama
-
  19.11.11 07:10 Sport

Az olimpiai és Európa-bajnok férfi váltó és 500 méteren Liu Shaolin Sándor is győzött.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: a férfi váltó és Liu Shaolin Sándor is nyert

Népszava
-
  19.11.11 10:12 Sport

A sorozat november 29. és december 1. között a japán Nagojában folytatódik.

Demokrata
-
  19.11.11 08:33 Sport

Liu Shaolin két nem akármilyen bravúrt hajtott végre

-
  19.11.11 07:09 Sport

Az 500 méteres táv egyéni versenyében a legrosszabb külső pályáról tudta megelőzni az idén még veretlen Hvang Tae Hont. Váltóban pedig társaival csinálta meg a lehetetlent, holtversenyben lett aranyérmes.