Hosszabbításos vereség kezdésnek

Feol
-
  19.11.08 22:10 Sport

A Lengyelországban zajló felkészülési torna első mérkőzésén a végjátékban kapott gólok okozták a magyar jégkorong-válogatott vesztét.

4 kapcsolódó hír

Az utolsó percben még két góllal vezetett, mégsem nyert a magyar hokiválogatott

-
  19.11.08 17:47 Sport

Jarmo Tolvanen csapata hosszabbításos vereséggel kezdte a Négy Nemzet Tornát.

Vereséggel kezdtük a Négy Nemzet Tornát

-
  19.11.08 20:15 Sport

Hiába szerzett vezetést már 40 másodperc elteltével a magyar jégkorong-válogatott, a végén az olaszok örülhettek.

Jégkorong: hosszabbításos vereséggel kezdett a válogatott

-
  19.11.08 17:38 Sport

Az olaszok ellen játszotta első mérkőzését a magyar férfi jégkorong-válogatott a gdanski EIHC-tornán. A mérkőzés 3–1-es magyar vezetés után hosszabbításban dőlt el az ellenfél javára.

Hosszabbításos vereséggel rajtolt a magyar válogatott

Győr Plusz
-
  19.11.08 16:47 Megyei

Eredmény (a magyar szövetség honlapjáról): Négy Nemzet Torna, 1. forduló:Olaszország-Magyarország 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 1-0) – hosszabbítás utánmagyar gólszerzők: Vokla (1.), Terbócs (31.), Erdély (47.) Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány együttese már 40 másodperc elteltével vezetést szerzett, és az utolsó percet még 3-1-es előnnyel kezdte,…