A Körmendet is legyőzte a KTE-Duna Aszfalt

Hiros
-
  19.11.08 21:38 Kosárlabda

Zsinórban három győzelmet számlálhatott a KTE-Duna Aszfalt alakulata az Egis Körmend elleni rangadó előtt. Ennek megfelelően remek hangulatban indult az összecsapás, megteltek a lelátók a kezdésre. A végén aztán a negyediknek örülhettek a szurkolók, nem is akármilyen meccset követően...

3 kapcsolódó hír

Férfi kosár Nb I: a Kte legyőzte a Körmendet, az újonc az Olajt

-
  19.11.08 19:55 Kosárlabda

A Kecskemét egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójának pénteki rangadóján, míg Oroszlányban az OSE Lions meglepetésre 77–64-re megverte a Szolnokot.

Férfi kosárlabda NB I: drámai hajrával, a hosszabbításban nyert a DEAC

Dehir
-
  19.11.08 20:20 Megyei

Szeged - Három nyertes, majd három vesztes mérkőzés után idegenbeli győzelemmel tért ismét a jó útra a debreceni együttes.

Hosszabbításban nyert Szegeden a DEAC kosárcsapata

Debreceni Nap
-
  19.11.08 19:42 Sport

A DEAC hosszabbításban 102-100-ra nyert a Szedeák vendégeként a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. Az éllovas Körmend egy ponttal alulmaradt Kecskeméten. Eredmények: Férfi NB I: OSE Lions-Szolnoki Olajbányász 77-64 (28-8, 20-18, 16-22, 13-16) KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend 75-74 (14-21, 27-21, 22-15, 12-17)…