BL: Már két csapat is továbbjutott a csoportkörből

ATV
-
  19.11.06 21:10 Sport

A Bayern München az Olimpiakosz 2-0-s legyőzésével, a Juventus pedig a Lokomotiv Moszkva otthonában aratott 2-1-es sikerrel a csoportkör negyedik fordulóját követően biztosította helyét a 16 között a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

9 kapcsolódó hír

Őrület Londonban, pirosokkal és Kékekkel

-
  19.11.06 11:46 Sport

Joe Cole, a Chelsea korábbi legendája a Stamford Bridge-en valaha játszott egyik legjobb BL-mérkőzésnek minősítette a Kékek Ajax elleni 4-4-es mérkőzését. Frank Lampard menedzser szerint „őrület” volt. A hollandok már kevésbé lelkesek, a játékvezetőt és a VAR-t okolják azért, mert nem tudtak nyerni Londonban.

Őrült mérkőzést játszott Londonban a Chelsea és az Ajax

-
  19.11.05 22:52 Foci

Nyolc gól, két piros lap, két öngól, két tizenegyes.

Pörgős BL-nap: a Dortmund 0-2-ről fordított, a Chelsea 4-4-et játszott

-
  19.11.05 23:13 Foci

A német csapat úgy tudott nyerni a Bajnokok Ligája csoportmeccsén, hogy a szünetben még kétgólos hátrányban volt az Interrel szemben. Az Ajax hiába vezetett 4-1-re a Chelsea-nél, a végén örülhetett az egy pontnak.

Lampard: Nem tudom megmagyarázni, hogy mi történt az Ajax ellen

Keresztlabda
-
  19.11.06 14:03 Foci

Frank Lampard elismerte, hogy nem tud magyarázatot adni az Ajax elleni 4-4-es döntetlenre. Tammy Abraham és Kepa Arrizabalaga is öngólt vétett, és ezzel a Chelsea 3 gólt kapott az első félidőben a Bajnokok Ligájában, története során először. A második félidőben az 50. perben az állás 1-4-re módosult, majd Azpilicueta  góljával 2-4 lett.…

Milliók tombolták végig a Bajnokok Ligája legnagyobb futballőrületét

-
  19.11.06 05:55 Foci

A Chelsea 1-4-ről állt fel hazai pályán az Ajax ellen. Egy támadás, két piros lap, tizenegyes - elképesztő dráma.

Bl, H-csoport: őrült meccs Londonban; nyert a Valencia

-
  19.11.05 22:53 Foci

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 4. fordulójában a Chelsea őrült meccsen 4–4-et játszott az Ajaxszal, míg a másik mérkőzésen a Valencia 4–1-re legyőzte a Lille-t.

Chelsea–Ajax: 2 büntető, 2 piros, 2 öngól és néhány másodpercig 9 gól…

-
  19.11.05 20:51 Foci

Bajnokok Ligája: A Juventus és a Bayern München is továbbjutott – eredmények, videók

-
  19.11.06 07:31 Foci

A Juventus a hosszabbításban biztosította be a továbbjutását a Lokomotív Moszkva ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában, míg a Bayern München könnyedén nyert az Olympiakosz ellen és szintén ott lesz a következő körben. Ez történt a BL-szerda kora esti meccsein.