Az Old Traffordon ért véget a Liverpool győzelmi sorozata

HVG
-
  19.10.20 21:43 Sport

A listavezető Liverpool 1-1-es döntetlent játszott a Manchester Uniteddel idegenben az angol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának vasárnapi rangadóján.

11 kapcsolódó hír

Németországból igazolna a Manchester United

Rangadó
-
  19.10.20 09:30 Foci

Ole Gunnar Solskjaer Timo Wernert szeretné a csapatában látni.

Sorsfordító mérkőzés vár a Manchester Unitedra

-
  19.10.20 12:47 Sport

A Liverpool az elmúlt tíz évben mindössze egyszer nyert az Old Traffordon. A hétvégi rangadó előtt a fogadóirodák szerint esélyesebb Jürgen Klopp csapata – de nem lesz könnyű dolga.

19.10.20 19:30 Foci

1-1 lett a PL-rangadó, a Liverpool nem tudta beállítani a Manchester City győzelmi rekordját.

Lallana: Még mindig veretlenek vagyunk! – United – Liverpool

Keresztlabda
-
  19.10.20 19:46 Foci

A Liverpool egyenlítő találatát szerző Adam Lallana nyilatkozott a Sky Sportsnak. Milyen instrukciókkal küldött pályára Jürgen Klopp? “Csak, hogy adjak egy lökést a csapatnak. Még 25 perc volt hátra. Nem voltunk a legjobbak ma, így a cserékkel próbált változtatni. Alex Oxlade-Chamberlain kiváló volt amikor beállt. Ha meg szeretnénk nyerni a bajnoks

Premier League - Klopp a VAR alkalmazását bírálta

-
  19.10.21 09:40 Határtalan

A német tréner úgy véli, "nem sok értelme van" annak, ahogy ezt a segédeszközt az angol bajnokságban használják. A vasárnapi mérkőzésen a hazaiak kerültek előnybe a 37. percben Marcus Rashford révén, és bár a gól előtt úgy tűnt, az MU ellentámadását szabálytalanság előzte meg, a játékvezető a videobíró használatát követően nem változtatta…

Az Old Traffordon szerzett pontot a Liverpool

-
  19.10.20 19:45 Foci

Sokáig vezetett a Manchester United, de Lallana a 85. percben egyenlíteni tudott.

A Manchester United állította meg a Liverpoolt

-
  19.10.20 19:34 Sport

Jürgen Klopp csapata 17 megnyert bajnoki után vesztett pontokat.

Premier League: vezetett az MU, pontosztozkodás a hétvége derbijén

FociClub
-
  19.10.20 17:36 Foci

A Liverpool a hajrában mentett pontot az Old Traffordon.

Pl: a Liverpool egyenlített Manchesterben a hajrában

-
  19.10.20 19:23 Foci

Sokáig vezetett a Manchester United a Liverpool ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójának rangadóján, de a hajrában egyenlíteni tudott Jürgen Klopp legénysége.

Pl: Az az érzésem, mintha ezzel az MU-nak akarnának segíteni – Klopp

-
  19.10.20 10:13 Foci

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójának rangadóján vasárnap a listavezető Liverpool a Manchester United otthonában lép pályára. Jürgen Klopp és Ole Gunnar Solskjaer is hangzatos nyilatkozattal vezette fel az összecsapást.