Gól és gólpassz Messitől és Griezmanntől is az Eibar ellen.

La Liga: Idegenben nyert és a tabella élén a Barcelona

Griezmann: Sokkal többre képes az Msg

Keresztlabda
-
  19.10.19 17:21 Foci

A Barcelona támadója, Antoine Griezmann izgatott, hogy a szezon hátralévő részében Luis Suárezzel és Lionel Messivel együtt játszhat, az Eibar 3:0-ás legyőzése után. Az MSG trió mindegyik tagja betalált és kulcs szerepet játszottak a másik góljában. Magabiztosak lehetnek a Barcelona szurkolói, hogy megtudják majd találni a megfelelő egyensúlyt.…

Griezmann, Messi, Suárez, 3-0

-
  19.10.19 15:19 Foci

Idegenben nyert a Barcelona a spanyol bajnokságban, mindhárom támadósztárja betalált.

La Liga - Nyert a Barcelona

-
  19.10.19 16:32 Határtalan

A vezető gólt Antoine Griezmann szerezte a 13. percben, akihez a második félidőben csatlakozott a katalán együttes támadótriójának másik két tagja, Lionel Messi és Luis Suárez is. Előbbi az 58., utóbbi a 66. percben volt eredményes. La Liga, 9. forduló: Eibar-FC Barcelona 0-3 (0-1) később: Atlético Madrid-Valencia…

La Liga: hiába Dmitrovics bravúrjai, simán nyert a Barcelona Eibarban

-
  19.10.19 14:50 Foci

Az FC Barcelona Antoine Griezmann, Lionel Messi és Luis Suárez góljával 3–0-ra legyőzte a hazai pályán futballozó Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.