Végig vezetve győzött az Alba Fehérvár csapata a 4. fordulóban

Feol
-
  19.10.18 22:55 Sport

Az NB I-es kosárlabda-bajnokság soros fordulójában a nyeretlen SZTE-Szedeák látogatott pénteken az Alba Fehérvárhoz. A hazai kosarasok végig vezetve győztek, 95-83-ra.

5 kapcsolódó hír

Női kosár NB I: Egy negyed kihagyás elég volt a DVTK-nak a győzelemhez

Zaol
-
  19.10.19 19:19 Sport

A ZTE NKK a remek formában lévő Aluinvent DVTK csapatát fogadta. A tavalyi érmesek csatájában kiegyenlített első negyed után a vendégek állva hagyták a hazaiakat és az itt kialakított előny elég volt nekik a győzelemhez.

Az idei legnehezebb erőpróba következik

Teol
-
  19.10.18 07:15 Sport

A szezon eddigi legnehezebb meccse vár az Atomerőmű SE-re, amely az Egis Körmendet fogadja ma este a férfi NB I 4. fordulójában.

Rövid volt a kispad

TelePaks
-
  19.10.18 20:19 Sport

Az NBI/A-s férfi kosárlabda bajnokság negyedik fordulójában a listavezető Körmend látogatott Paksra. Atomerőmű SE – Egis Körmend 63-80 (18-22, 15-18, 12-19, 18-21)...

Női kosár Nb I: a Vasas remek hajrával elkapta a Peac-ot

-
  19.10.19 19:04 Kosárlabda

Az eddig nyeretlen Vasas Akadémia hazai pályán 69–67-re legyőzte a PEAC-ot a női kosárlabda NB I 5. fordulójának szombati játéknapján. A további három találkozón érvényesült a papírforma: a DVTK idegenben, a Szekszárd és a Csata hazai környezetben győzött.

Pakson is nyert a Körmend

KadarkaNet
-
  19.10.18 19:37 Megyei

2019.10.18. A Körmend negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi kosárlabda NB I-ben, miután pénteken 80-63-ra győzött Pakson. Eredmények (a szövetség honlapja szerint): Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák 95-83 (32-22, 14-21, 26-14, 23-26) Atomerőmű SE-Egis Körmend 63-80 (18-22, 15-18, 12-19, 18-21) Szolnoki Olaj KK-DEAC 80-62…