Cristiano Ronaldo belőtte a 700. gólját, de Ukrajna jutott ki az Európa-bajnokságra

HVG
-
  19.10.15 05:56 Sport

A címvédőnek továbbra sem biztos a részvétele.

19 kapcsolódó hír

Cristiano Ronaldo belőtte 700. gólját

Rangadó
-
  19.10.14 22:37 Foci

Fantasztikus mérföldkőhöz ért a világklasszis támadó.

Bulgária - Anglia: Vajon ez a meccs is 90 percig tart?

Fortuna Web
-
  19.10.14 09:44 Sport

Az angol válogatott közleményt adott ki, ha a lelátóról rasszista megnyilvánulásokat hallanak a játékosok, akkor Bulgáriában egyszerűen levonulnak a pályáról.

Elnököt buktattak a rasszista bolgár szurkolók

-
  19.10.15 16:15 Foci EB

Boriszlav Mihajlovnak az angolok elleni Eb-selejtező után kellett lemondania.

700. találatát lőtte be Cristiano Ronaldo

Hírklikk
-
  19.10.15 21:50 Sport

A portugál játékos, a válogatottban Ukrajna ellen szerezte meg a kerek számot jelentő gólt. Ötvenhét gólra van a brazil legendától, Pelétől.

Le akartak vonulni a pályáról az angolok a bolgárok elleni meccsen

-
  19.10.15 10:58 Foci

A rasszista szurkolók miatt kétszer állt a játék. Az angolok félidőben döntöttek úgy, hogy pályán maradnak.

Rasszista incidens miatt kétszer is leállt a Bulgária–Anglia Eb-selejtező

-
  19.10.14 23:19 Sport

A játékosok fel voltak készülve a meccsre, és készek lettek volna végleg levonulni a pályáról. Végül a problémás szurkolóknak kellett menniük.

Egy pályán sem esett két találatnál kevesebb, a Csór kilenc gólig jutott otthon

Feol
-
  19.10.15 18:35 Sport

A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának legnagyobb meglepetését Délen a Baracs hazai, egyben első idei veresége jelentette a rivális Kálozzal szemben, így a Vajta lépett az élre.

Cristiano Ronaldo berúgta pályafutása 700. gólját

-
  19.10.15 09:57 Határtalan

"A rekordok természetesen jönnek. Nem hajszolom őket, ők jönnek elém. Már most a holnapra gondolok és arra, hogy a következő meccsen megszerezzem a 701. gólomat is" - fogalmazott az ötszörös aranylabdás támadó. Ronaldo a 2-1-re elvesztett kijevi találkozó 72. percében büntetőből volt eredményes, a kvalifikációs sorozatban hat…

A világbajnok franciák otthon botlottak, egyelőre nem jutottak ki az Európa-bajnokságra

Player
-
  19.10.15 07:57 Sport

Meglepetésre hazai pályán nem tudta legyőzni Franciaország a törököket.

Keddi sport: U19-es Eb-selejtezőt játszik a magyar válogatott

-
  19.10.15 05:30 Sport

Labdarúgó Eb- és vb-selejtezők; jégkorong Erste Liga; férfi és női kézilabda NB I.

Botrányba fulladt az Eb-selejtező, Hitler szelleme kísértett

Ripost
-
  19.10.15 10:50 Sport

Szégyenletes közjátékok borzolták a kedélyeket. A történtek után csoda, hogy egyáltalán végigjátszották a Bulgária-Anglia mérkőzést.

Eb 2020, A-csoport: Anglia gálázott, Koszovó is versenyben

-
  19.10.14 22:38 Foci EB

Anglia 6–0-ra győzött Bulgária vendégeként a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének hétfői játéknapján, és ezzel újabb nagy lépést tett a 24-es döntő felé. A hétfői kvalifikációt Koszovó hiúsította meg, amely az A-csoport másik mérkőzésén hazai pályán 2–0 legyőzte Montenegrót, és ezzel versenyben maradt a direkt kijutásért.

Eb-selejtezők: C. Ronaldo karrierje 700. gólját lőtte, Anglia hatot vágott idegenben - eredmények, videók

-
  19.10.14 08:42 Foci

Az Eb-selejtezők 8. fordulójában Ukrajna legyőzte Portugáliát, ezzel pedig matematikailag is kvalifikálta magát a jövő évi kontinenstornára. Anglia kivégezte Bulgáriát, a világbajnok franciák pedig hazai pályán nem bírtak a törökökkel.

Rejtélyes tragédia: egy szurkoló holttestére bukkantak a város főterén az Eb-selejtező előtt

-
  19.10.14 20:17 Foci

Anglia labdarúgó-válogatottja Szófiában játszik hétfő este Eb-selejtező mérkőzést Bulgária nemzeti válogatottjával.

Kis híján levonultak a pályáról az angolok a botrányos Eb-selejtezőn

-
  19.10.15 21:33 Foci

Botrányos Eb-selejtezőn ütötte ki 6-0-ra az angol labdarúgó-válogatott a bolgár csapatot: rasszista nézőtéri bekiabálások miatt a vendégek fontolóra vették, lejátsszák-e a második félidőt.