8 kapcsolódó hír

Gnabry lehet a jövő embere: elérkezett a generációváltás, világbajnokok nélkül készülnek a német válogatottnál

-
  19.10.10 16:10 Foci

Eljött a korszakváltás ideje a német labdarúgó-válogatottnál, amely a szerda esti felkészülési mérkőzésén 2-2-es döntetlent játszott Argentínával.

A futballcsapat, amely miatt Messi nem lehetett világbajnok

-
  19.10.09 05:58 Foci

Szerdán este Dortmundban újra összecsap egymással a német és az argentin labdarúgó-válogatott.

Barátságos mérkőzések - Kétgólos hátrányból játszott döntetlent Dortmundban Argentína

-
  19.10.10 09:55 Határtalan

A dél-amerikai csapatban Lionel Messi három hónapos eltiltása nyomán nem léphetett pályára. Eredmények: Németország-Argentína 2-2 (2-0) korábban: Bahrein-Azerbajdzsán 2-3 (1-1) (MTI)

Felkészülés: négy gólt és döntetlent hozott a német–argentin

-
  19.10.09 22:45 Foci

Németország labdarúgó-válogatottja 2–2-t játszott Argentínával Dortmundban felkészülési mérkőzésen. A németek az első félidőben igen jó játékkal kétgólos előnyt szereztek, majd nagyon visszavettek, s ezt a felpörgő argentin csapat egyenlítéssel büntette.

A németek 2-0-ról nem tudtak nyerni Argentína ellen

-
  19.10.09 22:49 Foci

A Messi nélkül felálló dél-amerikai csapat kétgólos hátrányból jött vissza a barátságos meccsen: 2-2.

A németek hiába vezettek 2-0-ra, mégsem tudtak nyerni Argentína ellen

Hosszabbítás
-
  19.10.09 20:55 Sport

Németország labdarúgó-válogatottja 2–2-t játszott Argentínával felkészülési mérkőzésen.

A németek kétgólos előnyt szórakoztak el Argentína ellen

-
  19.10.09 20:36 Foci

Felkészülési mérkőzés: Kétgólos előny sem volt elég a németek győzelméhez

-
  19.10.09 08:38 Foci

A német válogatott kétgólos előnyt szórakozott el hazai pályán, és így 2-2-es döntetlent játszott a Lionel Messi nélkül felálló argentinok ellen a dortmundi Signal Iduna Parkban.