Nyert a Paks, utolsó percben mentett pontot a Puskás Akadémia. NB1 8. forduló.

Nyert a Paks, döntetlent játszott a Diósgyőr és a Kisvárda is

Hazai pályán fordított és nyert a Paks

KadarkaNet
-
  19.10.06 01:52 Megyei

2019.10.06. A Paks hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte újonc vendégét, a Kaposvári Rákóczit a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának szombati játéknapján. A tolnaiak két vereség után tudták ismét begyűjteni a három pontot az élvonalban. OTP Bank Liga, 8. forduló: Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC 2-1 (0-1) —————————————…

Döntetlen Diósgyőrben, és Kisvárdán, Böde nélkül nyert a Paks

-
  19.10.05 20:45 Foci

A 91. percben szerzett góllal mentett pontot a Puskás Akadémia

Kisvárda-ZTE hozta a legtöbb gólt, Böde nélkül nyert a Paks – eredmények, tabella, videók

NB1
-
  19.10.05 19:04 Foci

Továbbra is élcsapat a Kövesd, pontot szerzett a Diósgyőr.

Nb I: hátrányból nyert a Paks a Kaposvár ellen

-
  19.10.05 18:52 Foci

A labdarúgó NB I 8. fordulójában a Paks a második félidőben hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte a vendég Kaposvárt.

NB I: 9 emberrel is pontot lopott a ZTE, fordított és nyert a Paks - eredmények, videók

-
  19.10.05 05:00 Foci

Hatgólos meccset játszott a Kisvárdával a 9 mezőnyjátékosra fogyatkozó zalaegerszegi csapat, a Paks 10 percen belül fordított, míg a Puskás Akadémia a 90. perc után egyenlített.

Gól nélküli döntetlen: a Honvéddal sem bírt el a Fradi – fotók a meccsről

-
  19.10.06 18:13 Bulvár

A Budapest Honvéd pályaválasztóként gól nélküli döntetlent játszott a címvédő Ferencvárossal a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának vasárnapi mérkőzésén.