Liverpool-Arsenal és Chelsea-Manchester United lesz az angol Liga Kupa nyolcaddöntőjében

Nuus
-
  19.09.26 11:18 Foci

Már a 16 között is óriási rangadók lesznek.

5 kapcsolódó hír

Ligakupa: Gálázott a Chelsea, simán nyert a Liverpool, büntetőkkel jutott tovább a Manchester United

Goal
-
  19.09.25 23:12 Foci

Mindhárom topcsapat kvalifikálta magát a következő körbe a második számú angol kupasorozatban.

Harmadosztályú csapat kényszerítette otthon büntetőpárbajra az MU-t

-
  19.09.26 07:49 Sport

A West Ham négygólos vereséget szenvedett harmadosztályú ellenfelétől.

A Man. United már egy harmadosztályú csapat ellen is hatalmasat szenved

Player
-
  19.09.25 23:18 Sport

Bár a Manchester United továbbjutott az angol Ligakupában, az Old Traffordon csak tizenegyespárbaj során sikerült túljutnia harmadosztályú ellenfelén, a Rochdale-en.

Angol Ligakupa: Chelsea-hetes, szétlövéses MU-továbbjutás

-
  19.09.25 23:09 Foci

A Chelsea hét gólt szerezve győzte le negyedosztályú ellenfelét, a Grimsby Townt (7–1), a Manchester United azonban csak tizenegyespárbajban tudta felülmúlni a harmadik ligás Rochdale-t az angol labdarúgó Ligakupa harmadik fordulójában, ezzel mindkét sztárcsapat bejutott a legjobb 16 közé.

Topligák: Otthon égett a PSG és a Napoli, megmenekült a kupaszégyentől az MU

-
  19.09.25 09:11 Foci

Hatalmas meglepetésre a harmadosztályú Oxford United búcsúztatta a West Hamet az angol Ligakupa küzdelmeitől. A Real Madrid és az Atlético Madrid nyert, a PSG és a Napoli odahaza szenvedett vereséget a bajnokságban.