F1: Vettel nyert Szingapúrban, megtört az átok

Vezess
-
  19.09.22 13:44 Forma1

Sebastian Vettel vezetésével kettős győzelmet aratott a Ferrari a 2019-es Forma-1-es Szingapúri Nagydíjon. Max Verstappen Red Bulljával kiegészülve leszorították a Mercedeseket a biztonsági autós szakaszokkal tarkított futamon.

9 kapcsolódó hír

Albon: Egy hideg fürdő, és jöhet a verseny

F1világ
-
  19.09.21 20:36 Forma1

Úgy tűnt, a Mercedes mellett a Red Bull a Szingapúri Nagydíj nagy esélyese, azonban Max Verstappen és Alex Albon csak a 4. és a 6. helyről rajtolhatnak majd a vasárnapi versenyen.

Vettel: Nem volt könnyű az elmúlt néhány hét

F1világ
-
  19.09.22 17:51 Forma1

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője megkönnyebbült az F1-es Szingapúri Nagydíjon aratott futamgyőzelmét követően – nehéz heteken ment keresztül az elmúlt időszakban.

Leclerc: Csalódott vagyok, de ez egy kettős győzelem

Formula
-
  19.09.22 16:30 Forma1

A Ferrari monacói F1-es pilótája hamar lehiggadt a futam után, Sebastian Vettelnek csak nagyon későn szóltak, hogy menjen ki a bokszba - így értékeltek a dobogósok Szingapúrban.

Vettel visszatért a Szingapúri GP-n

-
  19.09.22 17:43 Forma1

Bő 1 év után nyert újra futamot, a Ferrari Leclerc helyett neki kedvezett a gumistratégiával. A Mercedesek leszorultak a dobogóról a Forma-1-ben.

Vettel egy év után nyert ismét futamot!

Player
-
  19.09.22 17:00 Forma1

A Szingapúri Nagydíjon összejött a Ferrari első kettős győzelme, míg a Mercedes először az idényben lemaradt a dobogóról.

F1: Vettel feltámadt; Fagyos a hangulat a Ferrarinál – sajtóvisszhang

-
  19.09.23 12:01 Forma1

A nemzetközi sajtó dicsérte és bírálta is Sebastian Vettelt, a Ferrari négyszeres világbajnok német versenyzőjét, aki vasárnap megnyerte a Formula–1-es Szingapúri Nagydíjat.

A Szingapúri Nagydíj ébresztőt fújt a kármentő Red Bullnak

GPhírek
-
  19.09.22 19:29 Forma1

A Mercedes rossz döntéséből profitáltak, Verstappen szerint van még hova fejlődni.

Vettel nem akar Leclerc helyzetén gondolkodni, aki továbblépne

Motorsport
-
  19.09.23 06:15 Forma1

A Ferrari Spa és Monza után újra nyert, ráadásul kettősgyőzelmet szerzett a legendás alakulat, amire a 2017-es Magyar Nagydíj óta nem volt példa. Akkor Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen húzta be az első két helyet. Az SF90 láthatóan remek formában van, akárcsak Charles Leclerc, aki a pole-ból várhatta a szingapúri futamot.Még több F1 hír:A…

Albonnak csak az utolsó köre sikerült igazán jól

Motorsport
-
  19.09.22 05:05 Forma1

A Red Bullba a nyári szünetben felkerült Alex Albon végül a hatodik helyet szerezte meg a Szingapúri Nagydíj időmérő edzésén, ezúttal hat tizedet kapott csapattársától, Max Verstappentől. A brit-thai versenyző szerint egy olyan beállításbeli probléma ütötte fel fejét a Red Bullon, amit csak az utolsó körére tudtak hatástalanítani:„Oké volt az időmé