Izgalmas hajrá Egerszegen

Magyar Nemzet
-
  19.09.23 11:15 Sport

Az NB I 2. fordulójából elmaradt és tegnap bepótolt mérkőzésen a Ferencváros a sírból hozta vissza a győzelmet Zalaegerszegen.

9 kapcsolódó hír

Nb I: Sokkal jobbak voltunk a Fradinál – Stieber

-
  19.09.23 06:50 Foci

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójának most bepótolt mérkőzésén. A találkozó után a ZTE kapusával, Demjén Patrikkal és az NB I-ben először 90 percet játszó Stieber Zoltánnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Női Nb I: hárommal nyert az Ftc, még mindig hibátlan az Mtk

-
  19.09.22 00:22 Foci

A címvédő Ferencváros az Astrát (3–0), a listavezető MTK az ETO FC Győrt (3–1) győzte le hazai környezetben a női labdarúgó NB I 5. fordulójában szombaton.

ZTE-Fradi: Sokan piros lapot vártak ennél a Boli-belépőnél - videó, szavazás

-
  19.09.23 06:41 Foci

A hazaiak ezt az esetet vitatták: Boli a 90. percben nyújtott lábbal találta el a ZTE kapusát, Demjén Patrikot, akinek a keze sérült meg.

A ZTE FC a hajrában kapott ki, de pontot érdemelt volna

Zaol
-
  19.09.22 19:02 Sport

Vasárnap telt ház előtt rendezték meg a labdarúgó NB I 2. fordulójából elhalasztott ZTE FC – Ferencváros találkozót, ami közel 11 ezer nézőt jelentett, így nyugodtan lehetett akár az ünnepi jelzőt is használni. Sokáig érett is a zalai ünnep, hiszen vezetett, de a hajrában az FTC megszerezte a fordításhoz szükséges két gólt.

19.09.22 19:53 Megyei

Zalaegerszeg - A címvédő FTC a hajrában két gólt szerezve győzött az újonc ZTE vendégeként a labdarúgó NB I 2. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Otthon kapott ki a Viktória FC

Vaol
-
  19.09.22 19:32 Sport

A női labdarúgó NB I. 5. fordulójában a Haladás-Viktória FC hazai pályán gyenge játékkal egy góllal kikapott a Diósgyőrtől.

A hajrában fordított Zalaegerszegen a címvédő FTC

BorsOnline
-
  19.09.22 19:17 Sport

A címvédő Ferencváros a hajrában két gólt szerezve 2-1-re nyert az újonc Zalaegerszeg vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójából elhalasztott és vasárnap pótolt mérkőzésen.

A cserék szállították a Fradi győzelmét Zalaegerszegen, drámai csatában

-
  19.09.22 19:12 Foci

Zalaegerszeg – Drámai körülmények között nyert Zalaegerszegen a címvédő Ferencváros a labdarúgó-NB I 2. fordulójának bepótolt mérkőzésén.