Sportlövészet: egy ezüst és két bronz a bolognai junior Eb-ről

-
  19.09.15 19:44 Sport

A sportlövők bolognai Európa-bajnokságának szombati nyitónapján Hammerl Soma bronzérmet szerzett a juniorok 50 m puska fekvő versenyszámában, vasárnap pedig az 50 m puska 3 testhelyzetben induló fiú- a dobogó második, a leánycsapat a harmadik fokára állhatott fel. Joó Éva utánpótlás-referens szerint nagyszerű eredmények születtek,…

4 kapcsolódó hír

Sportlövő Eb: Hammerl és Dénes aranyérmes a junioroknál

-
  19.09.16 22:00 Sport

Aranyérmet nyert a junior 50 méter puska, fekvő vegyescsapat versenyszámban Hammerl Soma és Dénes Eszter a bolognai sportlövő Európa-bajnokság hétfői napján.

Arany-, ezüst- és két bronzérem a junior Európa-bajnokságról

XLFight
-
  19.09.16 13:42 Sport

Özbas Szofi aranyérmet szerzett a finnországi junior Európa-bajnokságon, Gőz Roland a dobogó második fokára állhatott, Vég Zsombor és Sipőcz Richárd pedig bronzérmes lett, a mieink jelentősen felülmúlták a várakozásokat. Sírni a győztesnek is szabad: Özbas Szofi (fehérben) az Eb-döntőben Ha lehet így fogalmazni: rettenetesen kezdődött…

19.09.16 11:00

A női 50 m puska fekvő versenyszámában állhat dobogóra a bolognai olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.