Az Atlético Madrid elszenvedte első vereségét a La Ligában

3 kapcsolódó hír

La Liga: a Bilbao nem bírt az újonccal idegenben

-
  19.09.13 23:00 Foci

Gól nélküli döntetlent játsztott egymással az Athletic Bilbao és a Mallorca a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga ) 4. fordulójának első meccsén.

La Liga: Kis híján eltékozolta háromgólos előnyét a Real

-
  19.09.14 15:51 Határtalan

A királyi gárda a 40. percben már 3-0-ra vezetett, azonban riválisa negyedórával a vége előtt egy gólra felzárkózott, de egyenlítenie már nem sikerült. La Liga, 4. forduló: Real Madrid-Levante 3-2 (3-0) pénteken játszották: Real Mallorca-Athletic Bilbao 0-0 később: Leganés-Villarreal 16.00 Real Sociedad-Atlético Madrid…

La Liga: 2 büntető és egy gól a hajrában – Videó

Keresztlabda
-
  19.09.14 06:00 Foci

Péntek este Spanyolországban, Németországhoz és Franciaországhoz hasonlóan, megkezdedődött a bajnokság újabb fordulója a nemzetközi szünet végeztével. A tabellán 14. helyet elfoglaló Mallorca az Athletic Bilbaot fogadta. A vendégek, ha sikerül nyerniük, átvehetnék a vezetést a tabellán. Az első félidőben egyértelműen a Bilbao volt…