Nadal negyeddöntős

Propeller
-
  19.09.03 08:49 Sport

A második helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal negyeddöntőbe jutott az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi versenyében, miután hétfőn négy szettben legyőzte a horvát Marin Cilicet. A nyolcaddöntőben az első szett a spanyolé, a második a 2014-ben győztes horváté lett, majd Nadal azt követően hengerelt: a harmadik és a negyedik játszmában…

10 kapcsolódó hír

Svájci lavina tüntette el a US Open címvédőit

24
-
  19.09.02 21:22 Sport

Stan Wawrinka után Belinda Bencic sem viccelt, és kiverte a világelső Oszaka Naomit.

Szettet vesztett, aztán leiskolázta Cilicet Nadal

Bama
-
  19.09.03 11:24 Sport

A második helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal negyeddöntőbe jutott az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi versenyében, miután hétfőn négy szettben legyőzte a horvát Marin Cilicet.

Nadal legyőzte Cilicet, továbbjutott a US Openen

Népszava
-
  19.09.03 10:35 Sport

Ellenfele a negyeddöntőben a 20. helyen rangsorolt argentin Diego Schwartzman lesz.

Negyeddöntős a spanyol Rafael Nadal

-
  19.09.03 08:46 Sport

A 20. helyen kiemelt argentin Diego Schwartzman lesz az ellenfele.

US Open: Belinda Bencic két játszmában legyőzte a női címvédőt

Maszol
-
  19.09.02 20:39 Határtalan

Immár biztos, hogy jövő héten nem Oszaka Naomi vezeti a WTA-ranglistát.

A női címvédő is kiesett a US Openen

-
  19.09.02 20:18 Sport

Oszaka Naomi két szettben kapott ki Belinda Bencictől.

19.09.02 19:38 Sport

A New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság női egyesének nyolcaddöntőjében a 13. helyen kiemelt svájci Belinda Bencic 88 perc alatt 7:5, 6:4-re legyőzte, így búcsúztatta a címvédő és világelső japán Oszaka Naomit, aki ezzel a jövő héten már biztosan nem vezeti a vonatkozó rangsort.