13 kapcsolódó hír

Kajak-kenu világbajnokság: magyar arany-, ezüst- és bronzérem a pénteki döntőkben

ATV
-
  19.08.23 17:17 Sport

A magyar csapat tagjai egy-egy arany-, ezüst- és bronzérmet szereztek a pénteki döntőkben a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Két magyar arany a szegedi kajak-kenu világbajnokságon

Mandiner
-
  19.08.24 12:46 Vélemény

Kopasz Bálint olimpiai kvótát is szerzett.

Arany-, ezüst- és bronzérem a pénteki kajak-kenu-vb döntőkben

Lokál
-
  19.08.23 16:20 Sport

A magyar csapat tagjai egy-egy arany-, ezüst- és bronzérmet szereztek a pénteki döntők során a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Csak tudjunk választani: négy bajnokság mérkőzései a műsoron – sport a tévében

-
  19.08.23 09:30 Sport

A kajak-kenu világbajnokságé és a labdarúgásé lesz a főszerep a pénteki közvetítésekben.

Kajak-kenu-vb - A parakajakos Kiss Péteré az első magyar arany a Maty-éren

Hírklikk
-
  19.08.23 15:07 Sport

Kiss Péter aranyérmet és ezzel paralimpiai kvótát szerzett az integrált paraverseny KL1-es kategóriájának pénteki döntőjében a szegedi kajak-kenu világbajnokságon.

Kopasz Bálint a parádés győzelem után: "a hajrában kizártam a külvilágot"

-
  19.08.24 14:53 Sport

Kopasz Bálintot nem zavarták meg riválisai, így taktikus versenyzéssel magabiztosan győzött K-1 1000 méteren a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon szombaton.

Kajak-kenu vb: „Áprilisban nem gondoltam volna, hogy dobogóra állhatok”

-
  19.08.23 18:07 Vizes sport

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a magyar küldöttség az első döntős napot a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A dobogósok mellett a K–1 500 méteren ötödik helyen végző, az eltiltása után újra világbajnokságon szereplő Dombvári Bence is értékelt az NSO Tv-nek.

1-1 aranyat, ezüstöt és bronzot hoztak a szegedi kajak-kenu vb első döntői

-
  19.08.23 16:17 Sport

Hagymási Réka és Medveczky Erika óriási fölénnyel lett világbajnok.

Kopasz Bálint: a hajrában kizártam a külvilágot

MaHu
-
  19.08.24 13:51 Sport

Újabb két vb-aranyat nyertek kajakosaink - Csipes Tamara és Kopasz Bálint így örültek a győzelemnek