Az aranyérmes női kajakpáros még élvezni is tudta a döntő végét

Lokál
-
  19.08.23 17:20 Sport

Magabiztos győzelmet aratott a magyar női kajakpáros 1000 méteren a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu-világbajnokságon, Hagymási Réka és Medveczky Erika szerint döntőjük végét még élvezni is tudták.

15 kapcsolódó hír

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmes kajak kettes 1000 méteren

HírTV
-
  19.08.23 16:13 Sport

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmet szerzett pénteken.

Világbajnok a Hagymási-Medveczky páros kajak kettes 1000 méteren

168 Óra Online
-
  19.08.23 16:05 Sport

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmet szerzett pénteken kajak kettes 1000 méteren a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. Medveczky Erika tavaly is győzött ebben a számban.

Rövidesen kezdődik: négy magyar egység érdekelt a szegedi döntőkben

-
  19.08.24 11:23 Sport

Egy-egy első, második és harmadik helyet értek el a magyar versenyzők a délelőtti B döntőkben a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Réka copfja volt tegnap a fókuszban

Magyar Nemzet
-
  19.08.24 11:12 Sport

Mindenfajta medálból jutott versenyzőinknek tegnap a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu vb első éremosztó napján, a dobogó legfelső fokára a Hagymási Réka, Medveczky Erika kajakosduó állhatott fel. Az előző napi hajómizériája, kizárása után az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta „alulról” próbál építkezni.

Kajak-kenu-vb: Kárász üléscseréje okozta a kizárást?

BorsOnline
-
  19.08.24 07:15 Sport

Rejtély, mi vezetett a Kárász An­na­–Kozák Danuta kajakduó kizárásához, de nem kizárt, hogy előbbi kajaküléscseréje miatt vált könnyebbé a hajójuk.

Kozák Danuta: Hidegzuhany volt a kizárás

-
  19.08.23 10:44 Vizes sport

A páros sokkját még nem dolgozta fel, de pénteken egyesben másodikként továbbment az olimpiai bajnok kajakos.

Győr Plusz
-
  19.08.23 17:36 Sport

Kajak-kenu-vb - Magyar arany-, ezüst- és bronzérem a pénteki döntőkben

-
  19.08.23 16:33 Határtalan

Az első hely a Medveczky Erika, Hagymási Réka 1000 méteres kajak kettes nevéhez fűződik - Medveczky tavaly is győzött ebben a számban -, míg a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros másodikként zárt 500 méteren. A legrövidebb távon is jutott egy dobogós hely a hazaiaknak: a felnőtt vb-újonc Lucz Anna, Kiss Blanka kajakos duó harmadikként…

Kajak-kenu vb: Túl szerény vagyok, csibésznek kellene lennem! – Csizmadia

-
  19.08.24 11:17 Vizes sport

Csizmadia Kolos, aki pénteken éppen csak lemaradt az A-döntőről a férfiak olimpiai számában, K–1 200 méteren, a szombati program nyitó számának B-döntőjében a második helyet szerezte meg.

Kiss Balázsék harmadikok lettek a „B” döntőben

Dunaújváros
-
  19.08.24 10:47 Megyei

A szegedi olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a Kiss Balázs – Mike Róbert kenu páros a C2-esek 1000 méteres versenyszámának „B” döntőjében a harmadik helyen végzett.

Hajduék a világbajnoki dobogó második fokára léphettek fel

Duol
-
  19.08.23 21:27 Sport

Pénteken az első döntőkkel „élesbe fordult” az olim­piai kvalifikációs világbajnokság, C-2 500 méteren a Dunaferr SE versenyzője, Hajdu Jonatán Fekete Ádámmal végül ezüstérmet szerzett.

Brutális összegek: ennyit buktak Kozákék a vb-kizáráson

-
  19.08.23 18:50 Sport

Milliókba kerülhet az „áldozatok” számára a szegedi kajak-kenu világbajnokság kínos bakija.

Dráma Szegeden, végre megszólalt Kozák Danuta is

Ripost
-
  19.08.23 12:30 Sport

Az ötszörös olimpiai bajnok kajakos nehezen dolgozza fel a csütörtökön történteket. Férjét is megemlítette.

Kozák Danuta számára is rejtély, mi vezetett a páros kizárásához

SzegedMa
-
  19.08.23 11:50 Megyei

A kajakos Kozák Danuta a péntek délelőtti előfutamból a második helyen jutott tovább 500 méter egyesben a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon: az ötszörös olimpiai bajnok, aki címvédő ebben a számban, nemcsak az ellenfelekkel és az erős hátszéllel kellett megküzdenie, hanem túl kellett tennie magát a csütörtöki…