Réka copfja volt tegnap a fókuszban

Magyar Nemzet
-
  19.08.24 11:12 Sport

Mindenfajta medálból jutott versenyzőinknek tegnap a szegedi olimpiai kvalifikációs kajak-kenu vb első éremosztó napján, a dobogó legfelső fokára a Hagymási Réka, Medveczky Erika kajakosduó állhatott fel. Az előző napi hajómizériája, kizárása után az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta „alulról” próbál építkezni.

15 kapcsolódó hír

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmes kajak kettes 1000 méteren

HírTV
-
  19.08.23 16:13 Sport

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmet szerzett pénteken.

Világbajnok a Hagymási-Medveczky páros kajak kettes 1000 méteren

168 Óra Online
-
  19.08.23 16:05 Sport

Hagymási Réka és Medveczky Erika aranyérmet szerzett pénteken kajak kettes 1000 méteren a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. Medveczky Erika tavaly is győzött ebben a számban.

Az aranyérmes női kajakpáros még élvezni is tudta a döntő végét

Lokál
-
  19.08.23 17:20 Sport

Magabiztos győzelmet aratott a magyar női kajakpáros 1000 méteren a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu-világbajnokságon, Hagymási Réka és Medveczky Erika szerint döntőjük végét még élvezni is tudták.

Rövidesen kezdődik: négy magyar egység érdekelt a szegedi döntőkben

-
  19.08.24 11:23 Sport

Egy-egy első, második és harmadik helyet értek el a magyar versenyzők a délelőtti B döntőkben a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu-vb: Kárász üléscseréje okozta a kizárást?

Bors Online
-
  19.08.24 07:15 Sport

Rejtély, mi vezetett a Kárász An­na­–Kozák Danuta kajakduó kizárásához, de nem kizárt, hogy előbbi kajaküléscseréje miatt vált könnyebbé a hajójuk.

Kozák Danuta: Hidegzuhany volt a kizárás

-
  19.08.23 10:44 Vizes sport

A páros sokkját még nem dolgozta fel, de pénteken egyesben másodikként továbbment az olimpiai bajnok kajakos.

Győr Plusz
-
  19.08.23 17:36 Sport

Kajak-kenu-vb - Magyar arany-, ezüst- és bronzérem a pénteki döntőkben

-
  19.08.23 16:33 Határtalan

Az első hely a Medveczky Erika, Hagymási Réka 1000 méteres kajak kettes nevéhez fűződik - Medveczky tavaly is győzött ebben a számban -, míg a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kenupáros másodikként zárt 500 méteren. A legrövidebb távon is jutott egy dobogós hely a hazaiaknak: a felnőtt vb-újonc Lucz Anna, Kiss Blanka kajakos duó harmadikként…

Kajak-kenu vb: Túl szerény vagyok, csibésznek kellene lennem! – Csizmadia

-
  19.08.24 11:17 Vizes sport

Csizmadia Kolos, aki pénteken éppen csak lemaradt az A-döntőről a férfiak olimpiai számában, K–1 200 méteren, a szombati program nyitó számának B-döntőjében a második helyet szerezte meg.

Kiss Balázsék harmadikok lettek a „B” döntőben

Dunaújváros
-
  19.08.24 10:47 Megyei

A szegedi olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a Kiss Balázs – Mike Róbert kenu páros a C2-esek 1000 méteres versenyszámának „B” döntőjében a harmadik helyen végzett.

Hajduék a világbajnoki dobogó második fokára léphettek fel

Duol
-
  19.08.23 21:27 Sport

Pénteken az első döntőkkel „élesbe fordult” az olim­piai kvalifikációs világbajnokság, C-2 500 méteren a Dunaferr SE versenyzője, Hajdu Jonatán Fekete Ádámmal végül ezüstérmet szerzett.

Brutális összegek: ennyit buktak Kozákék a vb-kizáráson

-
  19.08.23 18:50 Sport

Milliókba kerülhet az „áldozatok” számára a szegedi kajak-kenu világbajnokság kínos bakija.

Dráma Szegeden, végre megszólalt Kozák Danuta is

Ripost
-
  19.08.23 12:30 Sport

Az ötszörös olimpiai bajnok kajakos nehezen dolgozza fel a csütörtökön történteket. Férjét is megemlítette.

Kozák Danuta számára is rejtély, mi vezetett a páros kizárásához

Szeged Ma
-
  19.08.23 11:50 Megyei

A kajakos Kozák Danuta a péntek délelőtti előfutamból a második helyen jutott tovább 500 méter egyesben a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon: az ötszörös olimpiai bajnok, aki címvédő ebben a számban, nemcsak az ellenfelekkel és az erős hátszéllel kellett megküzdenie, hanem túl kellett tennie magát a csütörtöki…