Kikapott és az Európa-ligában folytatja a Ferencváros

ATV
-
  19.08.14 08:00 Belföld

A Ferencváros hazai pályán 4-0-ra kikapott a Dinamo Zagrebtől a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján a Groupama Arénában, így búcsúzott a sorozattól.

19.08.14 21:45 Foci

Ismét remekelt az Európa-ligában Holman Dávid (balra), a magyar labdarúgó-válogatott középpályása.

El-selejtező: Kettős győzelemmel lépett tovább a Slovan

-
  19.08.13 23:32 Határtalan

Az első meccs győztes gólját szerző Holman Dávid végig a pályán volt és gólpasszt adott a harmadik vendég találat előtt, Guzmics Richárdot nem nevezték a pozsonyiak keretébe. Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágó: Nomme Kalju (észt)-F91 Dudelange (luxemburgi) 0-1 (0-0) Továbbjutott: a Dudelange kettős győzelemmel,…

Ftc: az Újpest látogatása vonzza a legtöbb nézőt a Groupamában

-
  19.08.14 12:30 Foci

Ebben az idényben a harmadik hazai tétmérkőzését játszotta a Ferencváros. Kedd este a Groupama Arénába 19 356 néző látogatott ki a zágrábi Dinamo elleni BL-selejtezőre (0–4). Korábban a Ludogorec elleni meccsen 18 115, a Valletta FC elleni találkozón 18 603 néző volt a helyszínen – a „lélektani” húszezres határt tehát egyik BL-selejtezőn sem…

El: Holmant nem teljesen egészségesen is elvitte a Slovan

-
  19.08.13 08:21 Foci

Bár nem százszázalékosan egészséges Holman Dávid, az első mérkőzés egyetlen góljának szerzője, a magyar válogatott labdarúgó így is elutazott a pozsonyi Slovannal Írországba, a Dundalk elleni Európa-liga-selejtező keddi visszavágójára.

Európa-liga: Holman Dávidék kettős győzelemmel jutottak tovább

-
  19.08.14 07:28 Foci

A Slovan Bratislava idegenben is legyőzte az ír Dundalk csapatát.

Orosz Pál: A négy félidőből hármat jól lehoztunk a Dinamo ellen

-
  19.08.14 19:48 Sport

A Fradi vezérigazgatója szerint nincs miért szégyenkezniük.

A Fradi vezérigazgatója: "A négyből három félidőben egyenrangú partnerei voltunk a Zagrebnek"

Hosszabbítás
-
  19.08.14 17:25 Foci

Orosz Pál szerint nem szégyen a BL-selejtező harmadik fordulójában kiesni a Dinamo Zagrebbel szemben.