-
  19.08.14 08:49 Foci

Kiesett a legutóbb negyeddöntős FC Porto, a Celtic és a Dinamo Kijev is.

9 kapcsolódó hír

BL-selejtező: Simán nyert Budapesten a Dinamo Zagreb, az EL-főtábláért játszhat a Ferencváros

Goal
-
  19.08.13 21:57 Foci

Az idegenbeli döntetlen után hazai pályán már nem jött össze a bravúr a zöld-fehéreknek.

Bajnokok Ligája: kiesett Rebrov másik csapata is

NB1
-
  19.08.13 22:09 Foci

Végig a pályán volt a magyar válogatott.

Lovrencsics: Szégyellem magam a csapat nevében is

-
  19.08.13 22:27 Foci

Fáj, és fájni is fog a Dinamo Zagreb elleni 4-0-s vereség, de az EL-ben fel kell tudni állniuk. Rebrov szerint lehet, hogy még nem voltak készek a BL-re.

BL-selejtező: kiszenvedte a továbbjutást az Ajax – eredmények

FociClub
-
  19.08.13 20:57 Foci

Kiesett viszont az FC Porto, a Dinamo Kijev és a Celtic is... A cikkben a főtábláért zajló párharcok összetétele!

Fradi: "A négyből három félidőben egyenrangú partnerei voltunk a Dinamonak"

-
  19.08.14 07:35 Foci

Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója szerint nem szégyen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában kiesni a Dinamo Zagrebbel szemben, amely jelenleg jobb erőkből áll, mint a Ferencváros.

Bl: Sajnos ilyen vereség előfordul a futballban – Rebrov

-
  19.08.13 23:05 Foci

A Ferencváros labdarúgócsapata hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a Dinamo Zagrebtől, ezzel kiesett a Bajnokok Ligájából. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Csúnya vereség után pótvizsga vár a Fradira

Magyar Hang
-
  19.08.13 22:17 Sport

Nem sikerült a csoda, avagy bejött a papírforma: bár a Ferencváros két mérkőzésen három félidőn keresztül méltó ellenfele volt a Dinamo Zagrebnek, este hazai pályán a negyedikben összeomlott, elsősorban a gyenge védekezésnek köszönhetően.

Ilyen mezekben játszik az új szezonban a DEAC hokicsapata

Dehir
-
  19.08.13 13:35 Megyei

Debrecen - A hazai találkozókon fekete, míg az idegenbeli meccseken fehér alapszínű mezben lép pályára a 2019-2020-as évadban a Debreceni Egyetem Erste Ligás jégkorongcsapata.

A Fradi csapatkapitánya: "Szégyellem magam – ma fájhat, de egy hét múlva ne fájjon!"

-
  19.08.13 08:23 Foci

A Ferencváros csapatkapitányának, Lovrencsics Gergőnek az értékelése a zöldek és a Dinamo Zagreb BL-selejtezője (0-4) után.