A magyar bajnok kedvező helyzetben van a Dinamo Zagreb elleni visszavágó előtt.

12 kapcsolódó hír

Ha csak egy közvetítésbe nézne bele kedden, ez legyen az!

-
  19.08.13 08:17 Sport

A Ferencváros labdarúgócsapata európai főtábláért játszik a Dinamo Zagreb ellen. Idegenben 1-1 volt az eredmény, innen indulnak. Ha győz a Fradi, az Európa-liga már biztos, ha még egy kört megy, irány a BL!

Ez lenne a tökéletes Fradi-kedd: egy napon lehet a női és a férfi focicsapat is főtáblás az európai porondon

-
  19.08.11 16:52 Foci

Izgalmakkal teli este vár kedden a Ferencváros labdarúgócsapatának szurkolóira, kedden ugyanis néhány órán belül a klub női és férfiegyüttese is kulcsfontosságú mérkőzést játszik a Bajnokok Ligájában – előbbi a főtáblára kerülésért, utóbbi a playoff körbe jutásért, egyben az Európa-liga csoportkörért.

BL-selejtező - Rebrov: készen kell állnunk minden szituációra

MaHu
-
  19.08.13 01:30 Sport

Szerhij Rebrov vezetőedző szerint az a legfontosabb, hogy a Ferencváros minden szituációra készen álljon a Dinamo Zagreb ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján.

BL: "Nem jelent problémát a telt ház" - a Dinamo trénere szerint kiváló futballt játszik a Fradi

-
  19.08.13 06:30 Foci

Nenad Bjelica vezetőedző szerint a Dinamo Zagreb labdarúgócsapata egyértelműen azzal a céllal érkezett Budapestre, hogy győzzön a Ferencváros ellen a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján, ezzel egyúttal kiharcolja a továbbjutást.

Heti program: sorsdöntő meccs előtt a Fradi; rajt a La Ligában és a Bundesligában

-
  19.08.12 09:06 Foci

A Ferencváros jó helyzetből várja a Dinamo Zagreb elleni visszavágót a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében; a zöld-fehérek női csapata is BL-selejtezős meccseket vív. Újabb együttesek búcsúznak az Európa-ligától. A Liverpool és a Chelsea az Európai Szuperkupáért csap össze egymással. Folytatódik az NB I,…

Fradi-Dinamo előtt: mitől hasít a horvát futball?

Klubrádió
-
  19.08.12 13:04 Vélemény

Jó eredményt ért el a Fradi a BL-selejtező harmadik fordulójában Zágrábban a Dinamo ellen, a visszavágó biztos nem lesz sétagalopp. De mitől ennyire jók a horvátok?

"Csapatként kell jónak lennünk"

-
  19.08.12 11:55 Foci

A Ferencváros csapata holnap játssza a Dinamo Zagreb elleni visszavágót.

Keddi foci: a férfi és a női BL-ben is sorsdöntő meccs vár a Fradira

NB1
-
  19.08.13 05:51 Foci

Az Európa-ligában is folytatódik a küzdelem.

Szergej Rebrov: Nekünk vannak a legjobb szurkolóink

-
  19.08.12 16:29 Foci

A Ferencváros vezetőedzője Davide Lanzafaméról is beszélt a Dinamo Zagreb elleni visszavágó előtt.

Fradi: "A BL-csoportkör valamennyiünk nagy álma" – ebben kell fejlődni a Dinamo elleni visszavágóra

-
  19.08.12 01:50 Foci

A Ferencváros középpályása, Ihor Haratin biztos benne, hogy teljesen más mérkőzést fognak játszani Budapesten, mint egy héttel korábban Horvátországban.

Keddi sportműsor: BL-selejtezőt vív az Ftc női és férfi futballcsapata is

-
  19.08.12 22:10 Foci

A Ferencváros labdarúgócsapata jó helyzetből várja a zágrábi Dinamo elleni visszavágót a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében. A zöld-fehérek női együttese is BL-meccset játszik. A részben hazai rendezésű Európa-bajnokságra hangoló női röplabda-válogatottunk Spanyolországgal találkozik a szombathelyi felkészülési tornán.…