Marc Marquez utolérhetetlen volt Brnóban

Formula
-
  19.08.04 15:34 Sport

A Marquez-fivérek hétvégéje volt a csehországi: Alex Moto2-es sikere után Marc is rendkívül simán hozta el a 25 pontot Brnoból. A majd' háromnegyed órás késés után végül száraz pályán futott versenyen Dovizioso és Miller állhatott még a dobogóra.

3 kapcsolódó hír

Cseh Nagydíj - Marquez 50. diadala a MotoGP-ben

-
  19.08.04 16:52 Határtalan

A Honda ötszörös világbajnoka - aki rekordot jelentő 58. alkalommal indulhatott az első rajtkockából - 50. futamgyőzelmét aratta a MotoGP-ben. A 26 éves versenyző az idény tizedik viadalán hatodszor ünnepelhetett, és a vb-pontversenyben már 63 ponttal vezet a Ducatival szereplő olasz Andrea Dovizioso előtt. A Moto2-ben Alex Marquez - Marc…

Márquez érinthetetlen, már az 50. MotoGP-győzelménél jár

-
  19.08.04 16:02 Sport

A spanyol a Cseh Nagydíjon is végig vezetett.

Marquez simán nyert Brnóban, Dovizioso és Miller még a dobogón

Motorsport
-
  19.08.04 13:24 Sport

A MotoGP Cseh Nagydíján Marc Marquez óriási előnnyel megszerezte a pole-pozíciót, így ő rajtolhatott az első helyről, az első sorba még Miller és Zarco fért oda, majd Dovizioso, Pol Espargaro, Rins, Rossi, Petrucci, Vinales és Quartararo volt az első 10 sorrendje.A rajt csak később vette kezdetét, amíg a motorok nem köröztek, addig a safety car tet