Utolsó pillanatokban dobott góllal jutott világbajnoki elődöntőbe a magyar vízilabda-válogatott

444
-
  19.07.23 12:03 Sport

Vámos Márton bezúzta: 10-9 Ausztrália ellen, karnyújtásnyira az olimpiai kvóta.

13 kapcsolódó hír

Vámos: Ilyen gólokról álmodozom

Lokál
-
  19.07.24 00:01 Sport

Vámos Márton utolsó másodpercekben lőtt góljával 10-9-re verte Ausztráliát a magyar vízilabda-válogatott, és ezzel bejutott az elődöntőbe a kvangdzsui világbajnokságon.

Varga Dénes visszatért, Magyarország vb-elődöntős

-
  19.07.23 09:59 Sport

Csodagóllal járult hozzá a magyar válogatott Ausztrália elleni negyeddöntős győzelméhez (10-9) a sérült jobbkezes játékos, Vámos Márton, Nagy Viktor és Zalánki Gergő villanásaival sikerült győzni a lehető legkisebb különbséggel. Elődöntő csütörtökön.

Vizes vb: az amerikai női pólócsapat könnyedén jutott döntőbe

-
  19.07.24 11:00 Vízilabda

Elsőként a címvédő Egyesült Államok jutott be a kvangdzsui vizes világbajnokság női vízilabdatornájának döntőjébe, mivel az elődöntőben 7–2-re kiütötte az első félidőben gólképtelen Ausztráliát. Ezzel eldőlt, hogy a Magyarország–Spanyolország elődöntő győztese biztosan kijut a pontosan egy év múlva kezdődő olimpiára.

Elődöntős a férfi vízilabda-válogatott

Vásárhely24
-
  19.07.24 08:58 Belföld

Elődöntőbe jutott a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 10-9-re legyőzte Ausztráliát a kvangdzsui vizes világbajnokságon.

Vizes vb - Elődöntős a férfi vízilabda-válogatott

Sportrajongó
-
  19.07.24 08:30 Vizes VB

A magyar férfi vízilabda-válogatott drámai küzdelemben 10-9-re legyőzte Ausztrália csapatát, így bejutott az elődöntőbe a kvangdzsui olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Varga „Hős” Dénes ujjtöréssel vitte négy közé a csapatot

BorsOnline
-
  19.07.24 02:50 Sport

Eszement, idegőrlő, horrormeccsen jutott a négy közé a férfi pólócsapatunk. Vámos Márton négy másodperccel a vége előtt lőtte a győztes gólt, s be kellett vetni a kisujját tört Varga Dénest is.

Vámos az utolsó pillanatban döntött, elődöntős a férfi pólóválogatott

-
  19.07.23 09:50 Vízilabda

A magyar férfi vízilabda-válogatott végletekig kiélezett meccsen 10–9-re megverte Ausztráliát a kvangdzsui vizes világbajnokság negyeddöntőjében – Vámos Márton négy másodperccel a vége előtt szerezte meg a győztes találatot. A mieink az Olaszország–Görögország meccs győztesével találkoznak az elődöntőben.

Pályán a Fradi a BL-ben, Milák Kristóf aranyéremért úszik

-
  19.07.24 08:26 Sport

A női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik délelőtt.

Vizes vb - Az olaszokkal játszanak a magyar férfi vízilabdázók az elődöntőben

Alon
-
  19.07.23 22:04 Megyei

Vizes vb - A magyar férfi vízilabda-válogatott Olaszországgal mérkőzik a csütörtöki elődöntőben.

Magyar Hang
-
  19.07.23 12:47 Sport

A hölgyek után az urak is győztek a vizes világbajnokság vízilabdatornájának negyeddöntőjében. Märcz Tamás együttese Olaszország ellen játszik a döntőbe jutásért.

Vb-elődöntős a magyar férfi pólóválogatott

Népszava
-
  19.07.23 12:05 Sport

Vámos Márton négy másodperccel a vége előtt szerezte a magyar válogatott 10-9-es győzelmet érő gólját Ausztrália ellen a kvangdzsui vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájának negyeddöntőjében.

Vizes vb: Vámos a végén döntött, elődöntőben a mieink