Faragó Tamás: "ma rajtuk röhögött az egész uszoda"

-
  19.07.22 13:57 Sport

Az olimpiai és világbajnok korábbi vízilabdázó szerint lenézte Olaszország a magyarokat a vizes-vb női pólótornájának negyeddöntőjében.

5 kapcsolódó hír

Vizes vb: olasz-orosz összecsapás lesz az ötödik helyért

-
  19.07.24 10:06 Vízilabda

A dél-koreai Kvangdzsuban zajló vízilabda világbajnokságon eldőlt, hogy Olaszország–Oroszország mérkőzés lesz az ötödik helyért. A negyeddöntők veszteseivel zajlott helyosztók során Olaszország Hollandiát győzte le 10–5-re, Oroszország pedig Görögországot múlta felül 13–4-re.

Vizes vb - Kikapott az elődöntőben, bronzéremért játszhat a magyar női vízilabda-válogatott

Maszol
-
  19.07.24 12:55 Határtalan

A magyarok a harmadik helyért romániai idő szerint pénteken 11 órakor az ausztrálokkal játszanak.

Vizes vb - Az olaszokkal játszanak a magyar férfi vízilabdázók az elődöntőben

-
  19.07.23 13:14 Határtalan

Az utolsó keddi negyeddöntőben az olaszok közepes teljesítménnyel, 7-6-ra múlták felül a görögöket, akik a folytatásban az 5-8. helyért játszhatnak, első ellenfelük Ausztrália lesz. Eredmények: vízilabda, férfiak: negyeddöntő: Olaszország-Görögország 7-6 (2-2, 2-1, 2-3, 1-0) korábban: Horvátország-Németország 10-8 (1-2, 3-1, 3-3,…